Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
6 év után tavaly hozzámentem a páromhoz, rengeteg sok nehézségen mentünk át. Nagyon szeret engem a tenyerén hordoz. De a megpróbáltatások a kapcsolatunkba is belerondítottak. Elkezdtünk elhidegülni egymástól rögtön az esküvő után nem sokkal. Nem éreztem magam nőnek mellette. Ekkor megismertem valakit. Ő messze lakik tőlem és a tökéletes ellentéte a férjemnek és nekem is. Szakítottam miatta férjemmel és elkezdtünk találkozgatni, megtörtént köztünk minden ami két ember közt történhet. Úgy érzem szerelmes lettem és tudom, hogy ő is megszeretett. Viszont más az életelképzelésünk, míg én családot szeretnék ő hallani sem akar róla soha, valamint a távolság és az, hogy egyikünk sem hagyná ott az életét, hogy közelebb költözzünk egymáshoz nehezíti a dolgokat. Ezért újra kibékültem a férjemmel, mert ő meg sírt nem tud nélkülem élni...megsajnáltam és persze én is nagyon szeretem őt hisz egy remek ember, de szerelmes másba vagyok aki soha nem lehet az enyém teljesen. Tudom, hogy a férjemmel nagyon boldog életem lenne, jó apa lesz egyszer és szerető gondoskodó férj, mi kéne ennél több?? De a másik fiúval kapcsolatban olyan gyötrő kínt érzek, talán azért, mert tudom ez egy reménytelen szerelem, amit nehezebb leküzdeni. Jelenleg a férjemmel élek újra próbálkozok, hogy ő boldog legyen, de éjszaka a másikról álmodok. Mit tegyen az ember ha férjezetten szerelmes lesz reménytelenül? Melyik embert bántsam meg? A férjem nélkül anyagi nehézségeim is lennének, amit még csak valahogy elhárítok ha vállalok másodállást, de akkor a másikra időm se lenne. Tanácsokat szeretnék kérni. Elkeseredtem.

2013. máj. 22. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hát azt a másik palit buktad,a férjedet meg hagyd ott szerintem, ne szívd el a pénzét inkább menj el dolgozááá :D
2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pasid buktad..... DE ha a férjed visszafogadna és szereted akkor kínlódj egy kicsit, majd feledd el a távpasid.Legyél boldog anya!
2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A távolban lévő fiú is ragaszkodna hozzám, azért nem tudom, hogy mit csináljak. melyik ujjam harapjam meg? Hogy lenne jó? Egyiket szeretem, másik az életem, kb így tudnám jellemezni.
2013. máj. 22. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod, mit jelent az, hogy HÁZASSÁG??? El is ment a kedvem a válaszolástól...
2013. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te tudod mit jelent a boldogtalanság, a kihűlt kapcsolat, a nőiesség elvesztése? És vajon tudod-e mit jelent valakit félni, nehogy megbánts? Megsajnálni, mert az élete vagy, ezért inkább a saját boldogságod feladni??
2013. máj. 23. 10:26
 6/6 anonim válasza:

Hát pont ez jutott eszembe a történetedet olvasva:

"Ha két embert szeretsz válaszd a másodikat, mert ha az elsőt eléggé szeretted volna, nem néztél volna rá a másodikra"

Viszont ha a 'távpasi' nem akar családot (mondjuk ez függhet a korától és a te korodtól is, hogy idővel majd szeretne-e... és még neked is jó lesz akkor...stb) akkor nem lehet, hogy csak hülyít? és csak AZT akarja? A férfiak között sok az olyan, aki menekül az elkötelezettségtől... viszont azt nem tudom, hogy mikor szánja el majd magát... ha elszánja. És szerintem ez rizikós, én a helyedben maradnék a férjemnél, és megpróbálnék újra beleszeretni.Mondjuk nem érzem azt amit te, így ez fájdalmasabb lehet. Felidézném mi fogott meg benne.... csípd ki magad, ha nem mellette, akkor nélküle legyél nő. (most nem arra célzok, hogy hagyd el, hanem csinosítsd ki magad, mindig légy magabiztos és ne ő tegyen nővé, legalább addig, amíg újra nem leszel az mellette úgy mind addig) Amúgy az ilyet pasikról, mit a te 'távpasid' olyan személyiség jut eszembe, aki csak kihasználja a nőket.. és majd el fog dobni. Akkor viszont nagyot puffansz.... ott van már valaki aki neked szenteli/szentelte az életét... ááá ugyanoda lyukadtam ki... :) Am írtad, hogy "...elhidegülni egymástó" nem lehet, hogy egyszerűen hiányolod a szeretetet, esetleg egyfajta szeretetet amit az elhidegülésben elveszett közöttetek? És ezt pont pótolta a 'távpasi'? Meg kéne keresned magadban, hogy milyen +-t ad neked a 'távpasi' és azt kérni/keresni a férjedben.... és helyrehozni ami elromlott.... nem véletlenül mentél HOZZÁ feleségül. :)

Sok sikert! ;)

fiatal/L

2013. máj. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!