Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza ha még csak nemis volt az enyém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy buliba találkoztam másnap bejelölt facen ,rámírt beszélgettünk egy csomót én még nem akartam ekkor semmit mert egy szakításon voltam túl...ezért válaszoltam neki de érezhette h nem érdeklődök annyira...aztám valahogy írt minden nap néha én írtam...beszélgettünk sokat...aztán találkoztunk nem vagyok rá büszke ..de az első randin már megcsókolt ..mire hazaértem már irt is...meg beszélgettünk .akkor még miattam nem jöttünk össze..de abba maradtunk hogy beszélgetünk,találkozunk és lesz ami lesz .aztán egy idő után észrevettem hogy nem ir ...furcsábban ír..nagyon zavart..:/ ráírtam ugyanugy beszéltünk de akkor is furcsa volt...aztán volt egy veszekedés...közbe rájöttem hogy beleestem ebbe a fiúba...de ő már nemakar semmit..ráírtam h mivan..erre mondta hogy ismerkedik egy lánnyal ,,,megkérdeztem lehet e még esélyem azt mondta szerinte igen...most ez mi?? én nagyon beleestem? :'( visszaakarom kapni ..hiányzik a beszélgetés..össze is akarok jönni vele...egy buli jó alkalom erre vagy mit csináljak?? :( olyan válaszoktól hogy hagyd létszi kiméljetek mert nekem ő kell..segítsetek..:SS

2013. máj. 20. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész, megcsókolod és elmondod, hogy szereted.
2013. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tanulj meg helyesen írni, és próbálj meg átiratkozni egy gimnáziumba a szakközépiskola helyett. ja, a srácról meg annyit, hogy azt mondta van esélyed, nem? hát akkor mondd meg neki mit érzel és hogy te tényleg szeretnél vele lenni. szerintem így a legkorrektebb :)
2013. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) telóról írtam és néha úgy alakitja a szavakat ahogy neki jó....://
2013. máj. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!