Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
Dobtam a barátnőmet egy másik lányért aki azt hittem szeret de mégsem így lett csak minden nap ő jár a fejembe próbáltam vissza hóditani de nem sikerült ez régebben történt és most már nagyon jókat beszélgetünk és többször találkozunk csak még szerintem ő nem szeret újr alégyszi segítsetek :) olyan válaszokat nem kérék hogy hülye vagy meg inkább felejtsd el

2013. ápr. 19. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha megtanulsz tagolva, helyesen írni. Erre buknak a nők. :)


F25

2013. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgyse lesz már már olyan mint régen. Bízni nemfog benned soha többet, de meg is értem. Ja és "hülye vagy inkább felejtsd el.
2013. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyél vele türelmes. az jó ha már újra beszélgettek, ezek szerint szerintem adna Neked még egy esélyt. valahogy bizonyitsd be Neki, hogy mostmár bizhat benned. a bizalom a legfontosabb, mindenképpen beszélj vele gyakran, találkozzatok, beszéljetek ma régi szép időkről.. majdcsak Ő is újra megkíván, na hajrá! :)
2013. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*majd a régi szép.. _ bocsi elírtam :/
2013. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot 3. válaszadó:)
2013. ápr. 19. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Ló helyett szamár?? Hülye lenne visszamenni hozzád. Én nem vennélek vissza sőt még jól el is küldenélek a fenébe. Gondolkoztál volna előtte. Aki egyszer elhagy az később ne akarjon semmit. Segget a szádból ne csinálj már! Elhagytad másért, most légy férfi és viseld a következményeket.

Összetörted a szívét. Nincs bizalma, szeretete szerelme is megingott vagy elmúlt. Mégis mi a fenéért kéne visszavennie? Mert Te két szék közül a pad alá estél? Ja az a te bajod, bocs viseld méltósággal...

2013. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgy érzed, lehetséges h visszafogadna, akkor próbálkozz be nála. De szerintem is hülye lenne, ha visszafogadna.;)
2013. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor miért ad ölelést meg puszit?
2013. ápr. 19. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
biztosan Te vagy az első szerelme.. ilyenkor bármit meglehet bocsájtani, bár elfelejteni nem lehet :/ szerintem minden esélyed megvan a lánynál, ha már ilyeneket is tesz, de ezt már ne roncsd el :) am 3as vagyok :D
2013. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :) 3-as :D
2013. ápr. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!