Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ritkán teszek fel kérdést, de ez most engem is megfogott..


A következő a helyzet:

Adott egy lány osztálytárs, egy másik fiú, és én.

A lány szerelmes abba a fiúba régóta de egyszer sem látta, viszont állítása szerintem engem is nagyon szeret. Ez mind szép és jó. A csávó egy darabig nem kereste a csajt, most felkereste azóta nagyon megváltozott a helyzet a csajjal szóval már szinte nem is beszélünk, se suliban, se közösségi portálon. Teljesen megváltozott.. Én ma elmondtam neki hogy ez így nem mehet tovább hogy engem most már tulajdonképen lesz/\r.. Azt mondta hogy nagyon szeret és ne csináljam ezt maradjak vele stb stb. Mellesleg a legjobb haverjaként tart számon de volt egy két olyan dolog ami nem erre utalt.. Most nem tudom mi legyen.. Hagyjam hogy beszélgessen a gyerekkel igaz meg akadályozni úgy se tudnám. Csak egyszer már átbaszta az a srác, gondolom még 1x átfogja és akkor megint nekem fog majd jönni sírni.. Hagyjam hadd csináljon amit akar vagy lépjek közbe? Nagyon ideges, és tanácstalan vagyok, mellesleg még a kedvem is elment mindentől..

Valaki segít? Normális válaszokat előre is köszi



2013. máj. 18. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon közbelépni nem tudsz, mert úgyis a szívére fog hallgatni, max figyelmeztetni tudod.
2013. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hiába.. szerelmes és ilyenkor mint ha a falnak beszélnék rossz döntést fog hozni de rám nem hallgat.
2013. máj. 18. 21:43
 3/4 anonim válasza:
igen tudom voltam ilyen helyzetben .... sz¿r ügy az én barátnőm egy indiai srácba volt szerelmes akivel táv kapcsolatban élt.lassan már 12 éve ismertem és a sráccal nem is találkozott soha.nagyon idegesítő kis pimasz kölyök volt és folyton veszekedtünk.egyszer csak megkérdeztem a barátnőmet hogy ő vagy ő mivel már nagy elhanyagolt és úgy éreztem csak kihasznál.ő nem volt hajlandó válaszolni.dec.6.oda adtam az ajándékát és ő megmutatta hogy belevéste a karjába a srác nevét közvetlenül az ina mellé és erre nagyon kiakadtam és lehordtam de nagyon.később kibékültünk de a kapcsolatunk nem volt már az, aztán csak egy szó nélkül letörölt fb-ról és elhagyott.a sráccal persze már szakitott.elvesztett őt akivel az életem elterveztem 12 év után és most szóba sem állunk jó formán.szóval szerintem beszélned kellene szemtől szembe és mondd el a TE nézőpontodat.tanulj az én hibámból mert mi mindent a szőnyeg alá sepertünk.remélem tudtam segiteni.:)
2013. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad! Amúgy itt is hasonló a helyzet de most már megbeszéltem vele, és rájött hogy igazam volt mindenben most ugyan olyan a kapcsolatom vele mint régen aminek nagyon örülök, lehet jó ötlet volt az hogy egy darabig nem kerestem így hiányozhattam neki.
2013. máj. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!