Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg, hogy rugalmasabb legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

a barátommal 3éve vagyunk együtt, én idősebb vagyok (29) 5 évvel. szeretem őt, úgy hiszem ő is engem, a korához képest nagyon érett. ami - főleg mostanában - zavar, hogy munka, tanulás és egyebek miatt nagyon keveset tudunk az utóbbi időben találkozni, viszont mégis sok mindent bevállal, holott alig látjuk egymást. ahogy átgondoltam, tudom, hogy "hisztispics@" gondolatnak hangzik, de nekem rosszul esik, hogy pl. holnap is a zenekari próbája után (gitározik egy zenekarban), csak 1-2 órát tudunk együtt tölteni, mert 8-ra a barátival van megbeszélve találkozó. abszolút nem az ellen vagyok, hogy van saját élete, sőt. csak valahogy fáj nekem, hogy alig látjuk egymást és amikor lenne alkalom, akkor is ezer más dolgot szervez közben. ez régebben is zavart vmennyire, és ésszel értem én, hogy ő fiatal, most van abban a korban, amikor koncertre kell járnia, haverokkal kell eljárnia és ezer dolgot kell csinálnia, amihez kedve van, de mégis rossz érzésem van ilyenkor. hogyan tudnám ezt jobban elfogadni?


köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 13. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jöttem volna össze vele alapból,mert pont abban a korban van mióta megismerted,amiben a haverok,buli,fanta fontos szerepet játszik.Vagy el tudod ezt fogadni,vagy nem.
2013. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy így van, volt is sok aggályom ezzel kapcsolatban, de annak idején egyszerűen beleszerettem és aztán egymást követték az események. egyébként minden más nagyon jó vele, jobban tisztel mint nőt, mint sok más harmincas férfi, akikkel előtte kapcsolatom volt, szóval nagyon jól megvagyunk együtt, de ez a dolog sokszor zavar...
2013. ápr. 13. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, ilyen alapon ne jöjjenek össze senkivel a fiatalok amíg eljárogatnak bulizni. Egyerűen vagy ezzel együtt szereted és elfogadod, hogy ez az élete része vagy keresel mást.

Nem neked kellene igényelned a törődést, hanem neki kellene adnia magától és persze neked is. Foglald le magad addig valamivel.

Úgy vagyok vele, hogy a párok szabad akaratukból vannak együtt, mindig el lehet húzni. Szerelem viszont pont erről a bizalomról szól és természetességről, együtt szabadok és soha nem teher egyik a másiknak.

2013. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem adsz neki túl keveset? Vagy egyszerűen ő ilyen típus, hogy nem kell neki annyi törődés és egyedül is tök jól megvan? De ez nem jelenti azt, hogy nem szeret.
2013. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

valószínűleg van egy ilyen része is a dolognak, hogy nagy neki a szabadságvágya. szeret zenélni, szeret utazni, de egyedül is jól elvan. én inkább vagyok "biztonsági játékos", jobban ragaszkodom a megszokott környezethez és dolgokhoz. örülök, hogy eszembe juttattad ezt. nem akarom őt megváltoztatni, igazából ezt is szeretem benne, hogy sok mindent mer kipróbálni, csak néha nehéz elfogadnom ezt, mert én alapvetően nem így élek, nekem nem volt ilyen eseménydús az egyetemi időszakom és a húszas éveim eleje.


gondolom azért is érint érzékenyen ez, mert ilyenkor kicsit feleslegesnek érzem magam vagyis úgy érzem, hogy másokkal jobban érzi magát. de beszéltünk már erről és szerinte ez nincs így, azt mondta, szívesen van velem.

2013. ápr. 13. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!