Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó döntést hoztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntést hoztam?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó, ha egy volt szerelmemet teljesen kizárom az életemből?

2013. máj. 17. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem hoztál. Már a kérdésedben benne van, hogy hibáztál.
2013. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért van egy olyan személy még az életedben, akire a "volt" jelzőt használod?
2013. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*Nem hoztál jó döntést
2013. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezt nem akartam belinkelni xdd amúgy jó döntés de később rosszabb is lehet.
2013. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, amíg ki nem szeretsz belőle. utána majd alakul.
2013. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem jó döntést hoztál, ilyet nem teszünk semmilyen eshetőségben sem
2013. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hoztál jó döntést ilyet az ellenségemmel se teszek nem egy olyannal akit valaha szerettem.. .:(

De az exem is ezt tette velem és mégcsak nehezére sem esett. Nem tudom mi oka lehetett erre én nagyon szeretem a mai napig és sosem bántanám akarattal. Fáj, hogy ő meg ezt tette. De el kell fogadni, hogy igy döntött. Talán egyszer még lehetünk ismerősök. 24/L

2013. máj. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért szerintem, mert miért érdekeljen engem olyan ember akit én se érdeklek?
2013. máj. 18. 11:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem érdekled??

Beszéltél vele erről?

Az én exem ugyanezt mondta pedig még múlt héten is a munkahelye előtt vártam szerelmes képeslapokkal és levélkével. Ez igy ment hónapok óta kerestem, ajándékok, meghivók stb semmi se hatotta meg... Ha erre azt tudja mondani, hogy nem küzdöttem érte és nem érdekel akkor tudom sajnálni. Megnézem hány csaj tesz majd meg érte hasonlókat.

Engem letiltott és hónapok óta nem keres. Na ilyen az ha valakit nem érdekelsz. Mégis magát sajnáltatja üzenőfalon, hogy ő senkinek se fontos. Majd ha ráérek sajnálom, de előbb magamat kell..


Te is hasonlóan jártál, vagy miből gondolod, hogy nem érdekled?

2013. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát onnan hogy egyáltalán nem próbálja tartani a kapcsolatot, pedig nem egyszer próbálkoztam
2013. máj. 19. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!