Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetne közöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne közöttünk valami?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon NAGYON tetszik egy srác... nem igazán ismerem... de aminnyit tudok róla, több mint elég..na de a lényeg... a stílusunk teljesen más. Ő egy rocker! Én is szeretem a rock zenét, de ne vegye senki úgy, hogy el vagyok szállva magamtól... de én túl lányos vagyok a rockhoz, a mozdulataim, az alkatom... a cuki masnis ruhákat szeretetem, de bejönnek a láncos holmik és szívesen is hordanám őket, de komolyabban nem mennék bele, mert az már nem én lennék. A vidám színeket szeretem, de a sötétek állnak jól, mert nagyon fehér a bőröm. (így azokat is szívesen viselem)... na, szerintem nagy az ellentét közöttünk, de van olyan amiben meg lenne a közös összhang (érdeklődési kör full egyforma)... szerintetek lehetne közöttünk valami, vagy annyira elütünk egymástól, hogy felejtős? /mondjuk ha azt is írnátok, hogy felejtsem el... én akkor sem tudnám... de azért érdekelne a ti véleményetek :) /


UI: nem tudom pontosan a korát, de azt hiszem jócskán idősebb... (ezzel együtt és külön is érdekelne a véleményetek)



2013. máj. 7. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy, és mit jelent az, hogy jócskán idősebb? de ha csak a zenében különböztök, akkor nincs gond
2013. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?:D


Egyébként tök cuki vagy:DDDD Ez a szöveged most nagyon ütés volt:DD

2013. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha máshogy öltözködtök?

Van fogalmad róla, hágy rocker srác jár nem rocker lánnyal és viszont?

A rockerek is emberek, ismerd meg, meg ismerkedjetek, aztán lesz, ami lesz. :) Ha kellesz neki, így kellesz.

23 rocker L

2013. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! sokat dobtak rajtam :)


"Egyébként tök cuki vagy:DDDD Ez a szöveged most nagyon ütés volt:DD"

2. válaszoló, ezt hogy értetted? :D

2013. máj. 8. 14:49
 5/9 Nayal válasza:
Neharagudj de undorito a szoveged, en speciel nem birom a szlenget. Ha meg discoba is jarsz akkor felejtsd el. Mellesleg ezt a kerdest a sracnak tedd fel
2013. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nayal válasza:
Bocsi lemaradt: Egy rocker akinek nincs ekezet a telefonjan.
2013. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszodat is. Mi tartozik a te 'szleng' kifejezésed alá? a 'Full' -ra gondolsz amit írtam? Bocsi nem vagyunk egyformák. Ezek szerint nem egy szótárból fogalmazzuk meg a mondani valónkat. Az én 'szleng' kifejezésem alá az olyanok kerülnek, mint a 'vok' meg az ehhez hasonló számomra igénytelen szavak, kifejezések. Ezeket nem is használom, és igen engem is zavar. Ha nálam ez tényleg 'szleng' volt, akkor csak nagyon minimálisan használtam. Diszkóba nem járok, így nem kell aggódnod miattam, ha esetleg emiatt nem tudnád álomra hajtani a fejed. :) És szavalóversenyekre, egyéb kulturális helyeken lépek fel, így nem is beszélhetek/beszélek így, nem mintha akarnék, vagy hasonló... mielőtt általánosítanál a számodra ismert 'szlenges' dumájú emberekkel.
2013. máj. 20. 14:15
 8/9 Nayal válasza:

Khm. Mielőtt előítéleteket gyártanál elmondom: El is felejtettem, hogy írtam neked, szóval nem azért nem tudtam aludni mert aggódtam hanem azért mert sok volt az energiaital... Full, igen szleng. Nézz utána mi az, hogy szleng. Ó, és a vok az rövidítés.

UI: Nagyon bírom amikor sokan megpróbálnak rácáfolni a másik állítására olyanokkal, hogy pl szavalóverseny. Ha azt mondtam volna, hogy ügyetlen vagy akkor azt mondod, hogy tudsz kézenállva fagyit enni, ha azt mondom analfabéta vagy, azt mondod tudsz olvasni stb... Kösz de nem hiszem el amíg nem bizonyítod be úgyhogy ezek a magyarázkodások feleslegesek. Üdv.

2013. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A szavalóversenyt nem azért írtam, hogy ismerj el, nem is azért, hogy esetleg irigykedj, vagy hencegjek vele. Csak azt akartam közölni, hogy beszédben nem használok szlenget... De ezt nem tudom bebizonyítani, mert kétlem, hogy lenne alkalmunk beszélni, vagy hasonlók... és őszintén nem is akarom neked bizonyítani, mert tulajdonképpen annyira nem érdekel a véleményed, vagy mit gondolsz, nem is ismersz, és nem is hiszem nagyon, hogy meg/elítéltél ... Örülök, hogy nem én voltam az oka, hogy nem tudtál aludni, így nem lesz lelkiismeretfurdalásosom. :)
2013. máj. 31. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!