Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem volt közöttünk soha semmi, de én mégsem tudom elfelejteni? Mi ez? Plátói szerelem?

Figyelt kérdés

Ennek már több éve és úgy vettem észre h én is tetszem neki. De nem lett közöttünk soha semmi. Viszont nekem nagyon megtetszett, és nem tudom elfelejteni. Úgy érzem szerelmes vagyok, pedig nem ismerem teljesen. De valami úgy megfogott benne h nem tudom elengedni. Valahogy nekem olyan különleges, olyan más. Az esélye h legyen köztünk valami nagyon kevés, mivel sohasem találkozunk, vagy úgy évente egyszer :D és nem is beszélünk egymással.

De nem lehet szerelem, hiszen nem ismerem eléggé. De akkor miért nem tudom elfelejteni??? Szerintem egész életemen át végig fog kísérni.


2013. márc. 10. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem fog végigkísérni, majd szép lassan elfelejted
2013. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
"több éve" mit takar? Mennyi voltál akkor? Mennyi vagy most?
2013. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
úgy 3 éve, most vagyok 17
2013. márc. 10. 22:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A beteljesületlen szerelem nehéz dió. Éppen azért mert nem ismerted meg teljesen, vagyis a rossz oldalait is, a pasi ideálként maradt meg benned. És ezért lehet, hogy soha nem felejted el. A kérdés csak az, hogy ez mennyire nyomja rá a bélyegét az életedre. Csak egy kellemes, bizsergető érzést jelent vagy mindenki mást hozzá mérsz majd. Ez utóbbi esetében akár szakember segítségét is kérhetnéd majd.
2013. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is így van. nem ismerem a rossz oldalait. Ha van neki egyáltalán :D
2013. márc. 10. 22:52
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Tuti hogy van. Ha nincs, akkor kreálhatsz magadban. Képzeld el, hogy valami gusztustalant csinál, mondjuk az orrát túrja, stb. Hátha ezek a kis játékok segítenek, hogy gyengüljön a fényes páncélú lovag dicsfénye :D
2013. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
17 éves??? elfelejted hamar hidd el...csak kell egy másik srác aki elvonja a figyelmedet és attól kezdve már őt fogod szeretni!! sok sikert!!
2013. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, h volt már azóta egy barátom, akit nagyon szerettem, de mellette mégis gondoltam rá, sőt még álmodtam is vele.
2013. márc. 10. 23:03
 9/18 anonim ***** válasza:

A legfontosabb kerdeset senki nem tette fel, mi akadalyoz meg benne, hogy megtudd? Ma mar a tavolsag nem problema, foleg ilyen kommunikacios vonalakon keresztul. Legy bator, es kerdezd meg tole, hogy gondol-e meg rad, mert te igen.

Sokkal gyorsabban elfelejted, ha kapsz egy egyertelmu valaszt, ha pedig bejottel neki, akkor pedig ... :)

2013. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én nem fogok neki írni. Nem szoktunk beszélni, biztos meglepődni, ha írnék neki, főleg ha ilyet. Ő már lehet ég nem gondol rám, azóta neki is volt vagy voltak barátnői, szerintem már elfelejtett.

Inkább abban segítsetek, hogyan tudnám elfelejteni?

2013. márc. 11. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!