Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem volt közöttünk soha semmi, de én mégsem tudom elfelejteni? Mi ez? Plátói szerelem?

Figyelt kérdés

Ennek már több éve és úgy vettem észre h én is tetszem neki. De nem lett közöttünk soha semmi. Viszont nekem nagyon megtetszett, és nem tudom elfelejteni. Úgy érzem szerelmes vagyok, pedig nem ismerem teljesen. De valami úgy megfogott benne h nem tudom elengedni. Valahogy nekem olyan különleges, olyan más. Az esélye h legyen köztünk valami nagyon kevés, mivel sohasem találkozunk, vagy úgy évente egyszer :D és nem is beszélünk egymással.

De nem lehet szerelem, hiszen nem ismerem eléggé. De akkor miért nem tudom elfelejteni??? Szerintem egész életemen át végig fog kísérni.


2013. márc. 10. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor megegyszer... ameddig a fejedben motoszkal, addig nem fogod tudni lezarni magadban, ezert a felejtes sokaig fog tartani, viszont ezzel nem is teszel jot sem magaddal, sem pedig a mostani baratoddal...


Hogy maskeppen modellezzem ez egy olyan dolog, mint amikor a csizmadba kavics kerul.

Persze ettol meg lehet gyalogolni, de talan kenyelmesebb elso korben kiszedni... :)

2013. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogyan zárjam le magamban. Személyesen nem tudok vele beszélni.
2013. márc. 12. 14:11
 13/18 anonim ***** válasza:
csak irj neki... spontan... barmit :) nevnap, szulinap, barmi :) nem kell szemelyesen
2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én olyan lány vagyok, aki megvárja míg a fiú kezdeményez. mert szerintem nem a lánynak kell a fiúk után rohangálnia. ha tetszem neki, akkor próbálkozik. de ezek szerint nem, vagy csak fél. bár nem olyannak ismerem.
2013. márc. 12. 18:49
 15/18 anonim ***** válasza:
irj neki mint egy haver :) ne torodj semmivel, ma mar nem annyira problema ez, csak legy laza :)
2013. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

de nem írhatok neki úgy, mint egy haver :D hiszen nem vagyok az. teljesen semleges a viszonyunk és nem tudja h én hogyan érzek. és nem is akarom h megtudja. el akarom felejteni. túl akarok rajta lépni.

bele kell törődnöm h nem lehetséges.

2013. márc. 12. 21:47
 17/18 anonim ***** válasza:

akkor maskeppen kerdezem...

mi az amit nem tudsz benne elfelejteni?

mi jar a fejedben ami miatt nem tudod elfelejteni?

mi kapcsan jut az eszedbe?

2013. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Alex. válasza:
Nem..Baromság!
2013. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!