Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal néhány hónapja,de nagyon megbántam. Már tavaly is jóban voltunk,szeretett volna velem járni,de semmi jó nem sült ki belőle. Akkor elég csúnyán összevesztünk ,majd később kibékültünk és haverok lettünk. Megint kezdett több lenni a kapcsolatunkból,mint barátság,és elkezdtünk "kavarni". Nekem ez tetszett,de semmi komolyat nem akartam,ő viszont komolyabban szerette volna venni ezt az egészet,én pedig bele mentem. Nem kellett volna,mert nem szerettem,de nem akartam azt,hogy megint összevesszünk és úgy gondoltam,hogy egy próbát megér.

Azóta eltelt pár hónap, ő nagyon szeret,én viszont egyre nehezebben viselem el,egyszerűen idegesít. Teljesen mások vagyunk,nem passzolunk.

Ami pedig teljesen tanácstalanná tesz az az,hogy másfél hónapja közelebb kerültem az egyik osztálytársamhoz és olyan érzéseket vált ki belőlem,hogy az is elképzelhető,hogy szeretem,szerelmes vagyok belé..

Nem tudom mit tegyek! Kérlek,adjatok tanácsot!

16/L



2013. máj. 7. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

üljetek le és beszéljétek meg :)

senki nem erőltetheti rád a szeretetét..ha nem szereted ez van el kell fogadni!

mindenképpen mondd el neki..ha igazán szeret megérti hogy nem érzed jól magad a kapcsolatban :)

2013. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátoddal. Mondj el neki mindent őszintén.

Mindenképp össze fogod törni a szívét. Az pedig csak rajtad áll, hogy ez az őszinteséged miatt legyen, vagy hazugság és titkolózás miatt.


a) Nem mondod el neki, hogy nem szereted és még x ideig hitetgeted azzal, hogy szereted. A végén ki fog derülni, hogy még sem. Közben neked borzasztóan fájt, hogy hülyeséget csináltál és a végén még a srác is nagyon megharagszik rád, mert hazudtál és nem vetted komolyan.


b) Elmondasz neki mindent őszintén és egy kicsit a fiú mérges lesz, de majd megemészti és rájön, hogy jobb, mintha hazudtál volna neki és valószínűleg ő is kiír majd egy kérdést, hogy miért tetted ezt vele. És persze van rá egy halvány esély, hogy értelmes és megérti a helyzetedet.


Remélem, hogy egy kicsit segítettem, sok sikert! Én a b variációt ajánlom! ;)

2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. máj. 8. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!