Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak most kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak most kezdtek érdeklődni irántam a lányok?

Figyelt kérdés
nagy változáson mentem keresztül 3év alatt (kívülről), ez alatt értsd: testedzés melynek látszata is van, jobb ruhák, egy biztos munkahely, a fizu nem valami sok de idővel emelkedhet, autó (opel astra)...a lényeg hogy nem volt barátnőm 25 évesen még, de úgy érzem így sem fogom megtalálni az igazit, nem tudok megbízni sajnos a nőkben, előtte sok volt a csalódás pedig nem a plázacicákra hajtottam

2013. máj. 6. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennél tudsz te jobbat.
2013. máj. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, mire alapoztad ezt a bizalmadat, de sajnálom, hogy csalódást kellett okoznom
2013. máj. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nő nélkül is lehet élni.


egy sorstárs.

2013. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
először is a kérdés az volt, hogy "Miért csak most kezdtek érdeklődni irántam a lányok?" a kérdésre a válasz pedig az első mondatodban van... ha 3 év alatt kívülről nagy változáson mentél keresztül, vagyis kigyúrtad magad + jobb ruhák és + jó munkahely jó fizetéssel (pláne ma magyarországon...) akkor ne csodálkozz, ha elkezdtek érdeklődni irántad a lányok... Ez azért van, mert a legtöbb lány manapság olyan, hogy nem érdekli őket a belső értékek csak az, hogy jó külsője és/vagy sok pénze legyen. Gondolom mielőtt kigyúrtad volna magad, nem érdeklődtek irántad egyáltalán a lányok... ez azért van, mert nem látták benned az alfahímet, most meg belédképzelik pusztán a külső és a fizetésed miatt.
2013. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Érdekük már összejönni veled.


Manapság az emberek 99%-a érdekember a maradék meg belterjes vallásos vagy az árral szemben úszók táborát erősíti.

2013. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
így hogy más szögből látom a helyzetet én is így gondolom, mindent az érdekek vezérelnek persze ez mindig is így volt, de attól hogy pl évezredek óda gyilkolják egymást az emberek nem feltétlen jelenti azt hogy az jó dolog..
2013. máj. 7. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!