Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak most kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak most kezdtek érdeklődni irántam a lányok?

Figyelt kérdés
nagy változáson mentem keresztül 3év alatt (kívülről), ez alatt értsd: testedzés melynek látszata is van, jobb ruhák, egy biztos munkahely, a fizu nem valami sok de idővel emelkedhet, autó (opel astra)...a lényeg hogy nem volt barátnőm 25 évesen még, de úgy érzem így sem fogom megtalálni az igazit, nem tudok megbízni sajnos a nőkben, előtte sok volt a csalódás pedig nem a plázacicákra hajtottam

2013. máj. 6. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bízz, de azért válogasd meg, hogy kiben.
2013. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de pont ez az hogy előtte olyanoknál próbálkoztam akiket normálisnak tartanak, jó tanuló, nem bulizós, szolidan öltözködő és még sorolhatnám az erényeket, így azért nem könnyű bízni, esetleg pszichológusra lennem szükségem?
2013. máj. 6. 23:23
 3/16 anonim ***** válasza:

Ennyihez még nem kell pszichológus.

Ha találkozol a megfelelő lánnyal, akkor bízni fogsz benne. Majd elmondod neki, hogy kicsit félsz, mert sokszor átb.sztak. Elhatározod, hogy ez a lány más és kész.


Különben meg: aki nem bízik azt nem bántják meg, de nem is lesz boldog. Ennyi rizikót szerintem megér. Ha ezt elkönyveled magadban, akkor nem lesz gond. Előre meg pláne felesleges ilyeneken agyalni.

2013. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Különben azt a közhelyet még nem hallottad, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik? Vagy hogy kur.vából lesz a legjobb feleség?

Ne általánosíts, legyél nyitott.

2013. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Vagy hogy kur.vából lesz a legjobb feleség?"


Na ez kb. annyi igazság van, mint egy Blikk szennylapban.

2013. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
úgy érzem engem tönkrettek a lányok lelkileg, és nincs visszaút...
2013. máj. 6. 23:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan van visszaút.
2013. máj. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez azért aligha van így, kedves kérdező.


A Kból tényleg nem lesz szerintem se házitündér, de azért tény, hogy a te párválasztási szempontjaid (amiket írtál) elég közhelyesek és primitívek.


Nyitottnak kell lenni mindig mindenre és azt vizsgálni csupán, hogy Valóban tud-e szeretni az adott lány, Valóban tud-e szeretni téged, Valóban jóindulatú, ártani nem tudó ember-e.


Nem pedig, hogy kedvesnek, szolidnak, nem bulizósnak látszik.

2013. máj. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért hoztam ezeket példának, mert kb annyira igaz, mint hogy a nem bulizós lányok nem törik össze a pasik szívét.
2013. máj. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ananász penelope
2013. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!