Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne mérvadó egy ilyen "teszt"?

Figyelt kérdés
szóval sokan siránkoznak itt hogy milyen nehéz nekik nőkkel/lányokkal kapcsolatba kerülni, arra gondoltunk mi lenne ha egy bérelt luxusautóval, jól öltözve, kellemes megjelenéssel és dumával (nem bunkó módon) megkörnyékeznék mindenféle típusú csajokat, olyan helyeken és időpontokban ahol kicsit ráérősebben mozgolódnak az emberek persze, félre értés ne essék nem akarok megfektetni se barátnőt szerezni (bár ilyen módon nem is kéne), sztem a végeredmény megdöbbentő lenne pozitív irányban, kicsit le lehetne leplezni hogy mi is kell a nőknek... persze az ötleten még finomítani kell, de a kivitelezés nem maradhat el, minden vélemény érdekel tudom kapni fogok hideget meleget

2013. máj. 6. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hideg meleg
2013. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a teszt nem lenne korrekt. Mert:

jolnevelt lány szeretheti a pénzt de nem ül be idegen autoba.

a ribanc nök nem irják a homlokukra hogy ribancok

a párkapcoslatban élő nök nem fognak a párjuk szeme láttára eléd térdelni mert jo kocsid van...


Szóval nagyon sok olyan tényezö van amit nem fgosz tudni kiküszöbölni igy a statisztikád is eléggé gyér és pontatlan lesz.

2013. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
persze ugyanezt eljátszanám kocsi-elegáns ruha nélkül..
2013. máj. 6. 17:46
 4/12 A kérdező kommentje:
nem kell hogy beüljön az autóba, nem akarok ingyentaxizni senkit :), csak szimplán az érdekel hogy az nőkkel/lányokkal való kontaktusa kerülést mennyivel könnyítik meg ezeket a tárgyak, mennyivel szivesebben állnak le velem akár csak egy-két szóra is, mint ezek nélkül
2013. máj. 6. 17:55
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Tőlem azt csinálsz amit akarsz. Csak undorító méghozzá azért, mert attól mert pár csajt "leteszteltél" ezzel attól még nem kéne következtetést levonni az egész női nemre...

Ahhoz, hogy egy ilyen teszt reprezentatív legyen több ezer nőt kéne tesztelni és még ez sem elég, mert honnan fogod tudni, hogy akinek bejön a kocsis-menősködős éned annak a pénz miatt jössz be? Lehet, hogy ezek nélkül is lenne esélyed... Szóval ugyanazokon a nőkön kéne mind a két verziót tesztelni, hogy "leleplezd mi is kell ANNAK A BIZONYOS nőnek" nem pedig kollektíven A NŐKNEK!

Ez a véleményem.

21L

2013. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igyekszem magamból a legtöbbet kihozni a tesztre hogy minél jobban nézzek ki ezen dolgok nélkül is, azzal tisztában vagyok hogy nem fogok bejönni mindenkinek, viszont lesz egy verzió amikor minden efféle segédeszköz nélkül fogok próbálkozni, úgymond átlagosan
2013. máj. 6. 18:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy egy ilyen teszt szerintem a pasikra is érdekes lehet... Egy szürke kisegérkét lazán elhajtana egy jópasi de ha a csajszi egy ferrariból int neki akkor vajon mi történne ?;) Nem kell ennyire ledegradálni a nőket. a pasik se jobbak.
2013. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
engem hidegen hagyna a ferraris :)
2013. máj. 6. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Na látod.Remélem ezek után rájösz miért is baromság és legfőképpen szemétség a teszted. Én nő vagyok, de ha valaki a pénzére verné magát és azzal akarna elcsábítani lehánynám kb, de psze vannak nők akik meg erre mennek. De te mégis az egész női társadalmat akarod ezzel "leleplezni"...
2013. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam h rejtett kamerát kéne tenni a kocsiba, aztán fel a netre
2013. máj. 6. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!