Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jehova tanúi párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jehova tanúi párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Adott egy lány aki tényleg benne lenne abban hogy esetleg járjunk és ezt már ki is fejtettük egymásnak. A határ ott van hogy ő az úgynevezett "jehova tanúi" vallásban van és nem igazán lehet velem kapcsolatban. Van esetleg valami kiskapu vagy valami út/mód arra hogy ez ne legyen akadály?

a lány még nem 18...

Ha nagyon nagy baromságot kérdeztem akkor röhögjetek ki, vallások terén nem vagyok otthon...

18/F



2013. ápr. 26. 22:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha meg nem igaz akkor keresem tovább a kiskaput!
2013. ápr. 26. 23:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Hihi, aranyos vagy!:) Szerintem igaz, amit a 67%-os írt. Ha esetleg kifejtesz valami érdeklődést a vallásuk iránt az egy jó pont a szülőknél. És amit ne csinálj: ne mondd a lánynak, hogy nincs Isten, ne próbáld lebeszélni a vallásáról, mert azzal eltávolíthatod magadtól nem csak őt, hanem a szüleit is.

Egyébként te hiszel Istenben? Elhiszed, hogy a Biblia igaz?

2013. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 KZitus válasza:
0%

Mit vársz egy olyan kapcsolattól, amelyben arra kéred az embereket, itt a GYIK-on, hogy segítsenek Neked, hogyan lehetne azt a lányt becsapni, becserkészni és átverni úgy, hogy közben TE jól érezd ebben magad?

Ez nem a kérdésedből, inkább a hozzászólásaidból derül ki.


Miért nem egy katolikus, református vagy bármelyik másik vallásból való lánnyal akarod ezt megtenni? Ha ez lenne a helyzet akkor is tanácsot kérnél egy másik ember átveréséhez?

Te tényleg csodálkozol, hogy a szülők féltik tőled?

Ne csodálkozz.

Mivel nincsen bibliai ismereted(legalább is nem elég), nem tudhatod, Isten hogyan tekinti azt a családot. Ha kedvesek Istennek van okod félelemre, mert nem fogja őket magukra hagyni őket.

" Ne vezessenek félre titeket: Istent nem lehet megcsúfolni. Mert amit vet az ember, azt fogja aratni is; mivel aki a testére nézve vet, romlást fog aratni a testéből" Galata 6:7

2013. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszek istenben, teljes mértékben ateista vagyok. A lányt semmi féle képen nem akarom eltávolítani a vallástól és a szüleitől főleg nem. Hol írtam bármi olyasmit amivel azt akarom hogy átverem? hol? Nincs ebbe semmi átverés, jobban kedveljük egymást a kelleténél és bele is mennénk a dologba ha nem lenn ennyire szigorú ez a vallás.


A lényeg: mind a ketten ezt a kiskaput keressük, tud erről a kérdésről hogy ezt feltettem, átverés helyett ponthogy segítség lenne mivel a szülőknek így nem okoznánk akkora "csalódást" (de ez nem biztos hogy a megfelelő szó erre)

2013. ápr. 29. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!