Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem vagyunk együtt mégis olyan mintha?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy nem vagyunk együtt és mégsem akar elvesziteni? Amikor irom neki hogy hagyjuk békén egymást akkor sirva felhív telefonon és azt mondja hogy nem akar elvesziteni és fontos vagyok neki és szeret. De van a leányzónak pasija és kerültünk többször is elég furi helyzetekbe.. Januárban még akart járni velem , de én akkor léptem ki egy hosszu kapcsolatbol és nem akartam egyenlőre senkit, ezért visszautasitottam és azóta fél h ujra visszautasitom. Mit tegyek?? :O :/ 16/F

2013. ápr. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

mert veled csalja a pasiját


egyébként mond meg neki, hogy válasszon és ha elkezd rinyálni kérdezd meg, hogy miért kell neki két srác?

2013. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát erre nem is tudom mit mondjak. Szerintem tisztázzátok magatokban mit is akartok egymástól. Neki van palija, így nem értem a dolgot. Akkor szakítson a barátjával, ha irántad érez valamit, mert nem helyes dolog 2 embert hülyíteni egyszerre. Ha meg nem akarsz tőle semmit, mert még relaxálsz akkor mondd neki hogy te jelenleg jól vagy egyedül. Szerintem nem fél a visszautasítástól ha megkeres újra és újra azután, hogy már elutasítottad januárban.

Én úgy veszem ki ebből, hogy egyikőtök sem tudja mit akar, ezért az én véleményem szerint lehet nem ártana az a szünet köztetek. Egy ideig ne beszéljetek, majd átgondolja ő is hogy mit akar aztán megbeszélitek mi merre hány méter.

2013. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos, ezt így be kell fejezni. a lánynak el kellene döntenie, hogy kitől mit szeretne, mert így kvázi mindkettőtökkel szórakozik csak. Ha veled akar lenni, hát legyen veled, de ne ingázzon.

Tisztázd vele mindenképpen!

2013. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéljétek meg, mert ez igy nemjó. Döntsétek el h igazából mit/kit akartok.
2013. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom mint a 2. Valaszado. De nem akarja a szunetet sem...:/
2013. ápr. 27. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!