Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire mondható egy ilyen kapcsolat párkapcsolatnak? : A srácnak fontosabbak a barátai és a kocsma fejemhez vágta hogy én ne csináljak neki semmilyen programot de a barátai megtehetik ezeket a dolgokat!

Figyelt kérdés
Mikor kérdőre vontam hogy miért nézett hülyének és hazudott a szemembe 1,5 évig ezt a magyarázatot kaptam:Ő megpróbálta? (Így)Végül egy szalag szakadás a hüvelykujjamban mert megfogtam és ráncigáltam a polójánál fogva! Legutóbb összevesztünk felszakadt a szája neki mert ráestem! Az egyetlen problémám a ragaszkodás és nem vagyok elég bátor hogy elmenjek Tőle mert én szeretem! Ti mit tennétek? 21/L

2013. ápr. 25. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

OMG...

fuss amerre látsz

2013. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Boros Betti ***** válasza:
Fiatal vagy, előtted az élet... E mellett a pasi mellett úgyse fogsz végleg kikötni, és azt hiszem, ezt te is pontosan jól tudod.. A kérdés csak az, hogy mersz-e változtatni, és kilépni ebből a kapcsolatból, vagy megragadsz a múltban, ennél a pasinál, és leélsz egy pár évet még úgy, hogy tudod, te mindig csak második leszel. Amúgy nem annyira tiszta a dolog, akkor most te bántod őt, vagy mi???
2013. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Sosem fogod megkapni tőle a neked járó tiszteletet. Keress inkább egy olyan srácot akinek ér valamit a szavad. Ez meg pukkadjon meg, vagy kinlódjon mellette más.

(tapasztalat. ennyi idősen én is egy hasonló helyzetből dobbantottam, és nem bántam meg. sőt! életem egyik legjobb döntése volt)

2013. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy az anyukája, hogy veszekedjél vele és megneveld. És tűrd hogy "felesel".
2013. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom...Ha a barátok szerveztek akkor egyből ugrott,ha velem kellett volna eljönnie valahova,akkor meg húzta a száját. Nem véletlenül hagytam ott. Életem legjobb döntése volt. Most boldog kapcsolatban élek,megbecsül a párom. 25/N
2013. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!