Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 100%, hogy megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100%, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Barátnőm kb egy hónapja itt aludt nálunk és szex után el kezdett sírni, hogy egyik volt fiúja (aki állítása szerint csúnyán átvágta) szájon puszilta és e miatt lelki ismeretfurdalása van. Ma beszéltem az a barátnőjével, aki elmondta nekem, hogy akkor lefeküdt azzal a fiúval. Mostanában elég sok ember elfordult barátnőmtől (nem ok nélkül sajnos). Felhívtam telefonon, és nem kezdett el mentegetőzni, csak simán tagadta és minimálisan terelt, majd elkezdett nekem papolni a bizalomról, hol ott már azt eljátszotta a szememben, mert fb-on flörtölt egy másik fiúval és láttam mindent amit irkálnak. 19F/17L

2013. ápr. 24. 23:51
 1/10 nagylzs ***** válasza:
100%
Itt tulajdonképp nem csak az a kérdés, hogy megcsal-e vagy nem. 100%-ra nem lehet megmondani, már csak azért sem, mert mindenkinek más a véleménye arról, hogy mi számít megcsalásnak. Inkább azt kell mérlegelned, hogy neked erre van-e szükséged? Mit vársz ettől a kapcsolattól? Ha intim, meghitt és érzelmi biztonságot adó kapcsolatot szeretnél, akkor már megbukott a dolog, mert a bizalom elveszett, a biztonság csak vágy marad.
2013. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

megcsalás alatt azt értem, hogy lefeküdtek egymással. :(

Én komolyabb kapcsolatot szeretnék szeretnék, nem csak futót és neki is ez a véleménye. De hallottam olyat, h egy este 3szor csalta meg egyik pasiját, szóval elég könnyű erkölcsű

2013. ápr. 25. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:
3 pasival volt 1 este? :O
2013. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már egy hete szakítottunk ideiglenesen, hogy rendbe hozza a lány az életét, mert nagy zűr volt a családban. De leitatott és elmondta, hogy míg szétmentünk lefeküdt az említett fiúval.
2013. ápr. 25. 00:03
 5/10 anonim ***** válasza:

nézd, ha Téged szeretne, akkor nem flörtölgetne, meg írogatna, stb.

ha szex után elsírta magát, akkor érzelmi gondjai támadtak, tehát valami már akkor is volt, ezek szerint lefeküdt a másik sráccal,

hát sajnálom, de inkább keressél olyat, aki Téged igazán szeret, lányból sok van N

2013. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kimondottan hasonlít a barátnőmre ez a csaj.Mi még azért vagyunk együtt mert nem csalt meg, vagy is nem tudok róla, de nála is megy az fb-n való flörtölgetést stb... Az összes eddigi barátját megcsalta pedig voltak neki szép számmal.Bocsi hogy ezt leírtam... Szerintem hagyd és engedd útjára ő még nem érett meg egy komoly kapcsolatra!
2013. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálkozok, de van egy kis beszédhibám és ez sajnos pár lányt elriaszt.
2013. ápr. 25. 00:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy zűr a családban? Ez a legáltalánosabb kamuduma... Tapasztalat.
2013. ápr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak 99%
2013. ápr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már most nem bizol a párodban semmi esélye egy kapcsolatnak.Vagy boldog vagy vagy kételkedve éled vele mindennapod!mindenkinek más a vélemyénye,de sztem felejtsd el a csajt mert akiröl ilyen hírek terjengenek nem fog könnyen megváltozni föleg ha még fiatal az illetö.De végülis te döntöd el.sztem most ésszel gondolkodj ne a sziveddel.én is voltam hasonló kapcsolatban,elég nagy hire volt a srácnak de mindenesetre én beleszerettem,2 évig hazudozott,én is hallottam ezt azt,rákérdeztem tagadta,még neki állt feljebb és végül kiderült a legjobb barátnömmel csalt,meg volt pár futo kalandja,pedig igyekeztem bizni benne.de van olyan ember akiben egyáltalán nem lehet.gondolt át és sztem találsz sokkal de sokkal normálisabb lányt is az életben.
2013. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!