Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiús lányoknak is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús lányoknak is lehet esélyük? 14/L

Figyelt kérdés
Nincs rövid, hajam, csak a személyiségen temperamentumosabb, és az igazi divatot követem (VOGUE) nem a többi velem egykorú tinisz*jha divatot ( értem ezalatt a lealapozott és korrektorozott kacsaszájat, illetve a plázában lógást ). A fiúk azzal piszkálnak, hogy fiús vagyok, és nincs seggem (pedig igenis van, sokat edzek, csak nem mutogatom) és hogy soha nem lesz barátom. Lehet az ilyen lányoknak egyáltalán később valakijük? Meg vagyok ijedve.:/

2013. ápr. 24. 22:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed, főleg ha jól nézel ki.Divatot minek követni?!

A viselkedésed vagy a beállítotságod fiús?

2013. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
a te korosztalyodnak bizti h nem kellesz ...azok meg besuttek.. hat pl en tiszta feketeben oltoztem (oltozok) metalossan rockerossan es hosszu hajam van a derekamig er es megis talaltam egy fiut akinek tetszek es pedig totalissan az elentetem..(az oltozkodesben es a zeneben) :) :) :)
2013. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én is többségében feketét hordok meg zenét hallgatok(rockot) nem pedig ilyen modern konyhazajt...pedig nem vok emos vagy darkos,csak az esik jól,mondjuk van, hogy más ruhát öltök...szal nyilvan nem csak én vagyok így.Attól, hogy vki fekete ruhát hord lehet jó csaj ,persze sok rocker csaj igénytelen...

Ami igazán fontos, hogy legyenek nőies vonások és igényes legyen az adott hölgyemény :) --->személyes vélemény: legyen szép,az fontos!

2013. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nálam nincs szó rockról, egyszerűen csak ilyen az öltözködési stílusom. Szerintem inkább a ruháimat mondják fiúsnak... De ezt így nem tudom, mert szerintem nem vagyok fiús.
2013. máj. 4. 07:48
 25/28 anonim ***** válasza:
Nagyjából fel tudod vázolni, hogy milyen ruhákat hordassz?! Akkor megtudom mondani, hogy az fiús vagy sem ill.(ha van) min érdemes(persze csak ha jól esik) változtatni.
2013. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Altalaban sotet csofarmereket, fekete/sotetkek polot valamilyen mintaval, vannak vilagosabbak is, de semelyik sem kivagott. Ha meleg van akkor short. Semmi szoknya, csak unnepekkor. Igazabol ebben a korosztalyban ez szamit fiusnak. Azok a lanyos lanyok, akik kivagott polokat hordanak, akiket lehet baszni. De en nem ilyen vagyok, ezert senkinek nem kellek...
2013. máj. 4. 15:48
 27/28 anonim ***** válasza:

Az öltözködésed nem fiús...nem az a tipikus csajos,de fiúsnak nem mondható.Küllemed?

Ugyebár öltözködésed nem fiús,állításod szerint a viselkedésed sem tipikusan fiús...

2013. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

" Azok a lanyos lanyok, akik kivagott polokat hordanak, akiket lehet b.szni "


Szerintem ez nem egészen igaz. A "lányos lány" ,azaz a nőiesség nem ezt takarja szerintem. Attól senki nem lesz nőies,hogy kivágott felsőt hord,és/vagy könnyen kapható. Másrészt pedig nem minden lány adja magát könnyen,aki kivágott felsőt visel.Ez az egész a viselkedéstől is függ!


De,hogy a kérdésedre is válaszoljak,lehet esélyed. :)

2013. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!