Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az embereknek kb. hány %-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknek kb. hány %-a találja meg a szerelmet, az igazit az életében?

Figyelt kérdés
érdekelne, hogy hány ember tud boldog lenni igazán az életében, mert ahogy észrevettem sokmindenkinek nem jön össze, pedig mindenki azzal nyugtatgatja a másikat hogy "te is majd megtalálod egyszer"...bla bla" pedig ez nem így van

2013. ápr. 18. 22:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és többségében csak az átlagos embereknek szokott sikerülni
2013. ápr. 18. 22:47
 12/20 anonim válasza:

nekem olyan zseniális egyéniségem van, hogy hozzám bárki illik


aki nem velem van annak 0% az esélye az igazi szerelemre

2013. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12 háremet szeretnél?? :D

4-es lehet igazad van az örök magánnyal kapcsolatban! :/

Mellesleg osztom a véleményed az 1 %-ról!

2013. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
szerintem sokkal több az örök magányos aki soha nem lesz szerelmes. és nagyon zavaró, amikor mások a magánéletről kérdezősködnek hogy miért nem vagyok valakivel. mintha párkapcsolatokban mérnénk a másikat.
2013. ápr. 18. 23:00
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van ilyen statisztika. Mindenesetre én megtaláltam.

34/N

2013. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Max. 20, jóindulattal!
2013. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
kevesebb mint 10%, az biztos. Fellángolást sokan, szinte mindenki már kamasz korában átéli
2013. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

sokáig azt hittem magányosan fogom végezni. csak a szerencsének köszönhetem, hogy én megtaláltam azt a bizonyos igazi nagy őt :) 24 éves korom óta vagyok vele, 25 voltam mikor összeházasodtunk, és nem győzök hálálkodni:) véletlenek sorozatán múlott hogy megismerkedtünk. :) és 5 év keresgélés után bukkantam rá:)


nagyon remélem hogy legalább az emberek 95%a vagy még több megéli ezt a boldogságot.


tudom nyálas voltam:)


27/N

2013. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon birom mindenki aki kapcsolatba él azt mondja megtalálta.. aztán szakitás, válás ja mégse az volt..

Én is eddig ötször hittem, hogy megtaláltam! Jelenleg egyedül vagyok.


Szerintem nem is létezik olyan, hogy Igazi. Nagy Ő csak a billentyűzeten van. Ott se mindig sikerül megtalálni :)

Ez nem ilyen fekete fehér. Sok ember talál egy "jó alapanyagot" olyat akivel el tudja képzelni az életét, aki évek múltán rengeteg munkával és kitartással igazivá érik mellette. Ilyen létezik. A másik meg az, hogy esélytelenekkel is lehetsz boldog. A boldogság benned van, nem másoktól függ hanem elsősorban Tőled.

2013. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek a 19-es válasszal, kivéve abban, hogy "Nagyon birom mindenki aki kapcsolatba él azt mondja megtalálta.. aztán szakitás, válás..." Nem mindenki cseszi el az összes kapcsolatát.

Meg hogy az esélytelenekkel is boldog lehet az ember. Igen, csak azért akit szeret, azzal sokkal tartalmasabb, szebb kapcsolatot tud kialakítani, mint aki csak úgy van mellette, még ha önmagunkban is meg tudjuk találni a boldogságot.

2013. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!