Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek?! Help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek?! Help!

Figyelt kérdés

Még mindig szeretem a volt barátomat, akivel 11 hónapot voltam együtt. Sokat veszekedtünk, de nagyon szerettük egymást. Összezavarodtam és szakítottam vele, ami nagy hiba volt, és utána már azt mondta, hogy kiszeretett belőlem. Próbáltam vissza szerezni fél éven keresztül de nem ment . Már van másik barátnője és én már nem is érdeklem...

De én még mindig szerelmes vagyok belé ! :\ Mit tegyek, hogy elfelejtsem ?? :S



2013. ápr. 16. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább örülj, hogy vége lett, hisz sokat veszekedtetek...
2013. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerezz valakit!! és kiszeretsz belole az tuti;))
2013. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Visszaszerezni már úgy sem fogod, nagy hibát követél el de senki sem hibátlan. Amit tudsz tenni hogy keresel egy másik fiút.

17f

2013. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van jelenleg barátom, de nemtudja elfelejtetni velem
2013. ápr. 16. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a f@sznak jönnek össze a lányok mással, ha csak feledtetni akarnak? Ez nem pat.ányság?
2013. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azért jöttem össze vele, hogy felejtsek hanem azért mert nagyon megkedveltem , de a volt barátomat jobban .
2013. ápr. 16. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát bazze akkor ezzel az erővel összejövök a fél várossal, mert nagyon megkedveltem a lányokat.-
2013. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor kifejtem ! :

benne megtaláltam azt az embert aki nekem kell ... vágod ?:D

2013. ápr. 16. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!