Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan felejtsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapja ért véget egy 2 éves komoly kapcsolatom! A srác megcsalt és kidobott.. Már egészen jól voltam,kezdtem feldolgozni. Erre tegnap láttam a legjobb barátja csajával sétálgatni meg csókolózni.. Rettentően felkavart ez az egész.. Meg a barátját is! Végig sírtam az éjszakát. Még is,hogy felejtsem el Őt? Mit tegyek? :S Nincs kedvem semmihez.. Nem akarok sehova menni.. Nagyon fáj. :( 18/L

2013. márc. 19. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem pedig jobban járnál ha egy kicsit ki mozdulnál és szórakoznál.. Ha nem akarsz elmenni otthonról akkor nézz vígjátékokat hívd át egy-két barátnődet esetleg ott alszanak nálatok, és lesz egy csajos estéd, az exed pedig felejtsd el ne gondolj rá.. Ha ez sem fog segíteni akkor pedig menj el pszichológushoz.

17f

2013. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyere össze a legjobb barátjával :D
2013. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hagyod, hogy egy ilyen szarrágó megkeserítse a napodat, és azon sírsz, amin már nem kéne, akkor egy gyenge, szánalmas jellem vagy, és csak a saját életedet nehezíted meg.


Nem értem mit kell melodrámázni. 18 éves vagy, gondolhatod, hogy nem feleségnek akart, illetve minden kapcsolathoz úgy kéne állnod, hogy egyszer véget fog érni. Főleg ilyen fiatal korban. Nem világvége hangulatot generálni.


Szedd már össze magad... Ne hagyd, hogy ilyen takony emberek egy pillanatig is nyomást gyakoroljanak rád.


Mit érdekel téged, hogy mi van vele? Szedj össze valakit, és felejtsd el.


Kiskirálylány, nem egy tündérmesében élsz. Az életben még többször pofán fognak csapni, padlóra esel. Minden egyes alkalommal melodrámázni fogsz?

2013. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 (g)brigi ***** válasza:

Pszichológushoz nem kell menni. Az idő segíteni fog.

Sírd ki magad, ha jól esik és napról napra egyre kevesebbet gondolj rá. Próbáld lefoglalni magad, találkozz barátnőkkel, járj el edzeni, futni.

Más: Ne hasonlítsunk egy 2 éves kapcsolatot, illetve ennyi idő utáni szakítást a manapság jellemző 2 hetes összeröffenések utáni "meghalok", "nem élem túl" és társaihoz.

2013. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!