Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsek el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe akibe nemlett volna szabad, mert vőlegénye van csak én ezt már későn tudtam meg

2013. febr. 18. 09:03
 1/6 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:

Jajj minden nap legalább 3 ehhez hasonló kérdés...

Ezt nem lehet kiizzadni egy szaunával vagy kikúrálni bogyókkal. Nem te vagy az első a világon aki reménytelenül szeret valakit. Kerüld a társaságát, ismerkedj más nőkkel és az idő begyógyítja a sebeket. Látod, néha a közhelyekben van a legnagyobb igazság. :)

2013. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van
2013. febr. 18. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd, ne beszélj vele, ne nézegesd az oldalait. Magadban pedig határozd el minden nap, hogy a következő 24 órát ki kell bírnod ezek, és anélkül, hogy folyton rá gondolj. Ez kicsit olyan mint egy elvonókúra. Eleinte nehéz, aztán könnyebb lesz. Azt nem értem, hogy nem tudtál a vőlegényről? Ezek szerint nem ismered személyesen az illetőt, vagy nem beszéltél vele?:O
2013. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igazából, nem itt lakik ahol én és nem volt ez hosszú köztünk pár napos dolog csak de elég volt de igazából a végén megtudtam és kiderült hogy ritkán látja mert nem itthon dolgozik a vőlegénye és nem jo ez úgyse nekik így másfél havonta 2 napot találkoztak, és én azthittem szakítani akar miattam mert ugy tűnt aztán meggondolta magát
2013. febr. 18. 09:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Látásból ismertem csak előtte egyébként
2013. febr. 18. 09:23
 6/6 A kérdező kommentje:
A főbajom egyébként az hogy abban bízom hogy meggondolja magát :)
2013. febr. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!