Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány! Szerintetek bejövök neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány az évfolyamban, tetszik nekem, egyszer volt már hogy elkezdtem neki irogatni hogy: i <3 You <3 több százszor , azután azt mondta hogy egy kicsit sok neki. Ezután küldtem neki egy olyat hogy Szia! Szép vagy. Ő meg azt mondta hogy köszi. Illetve ma délután látta h bicóval mentem és azt mondta h De sportos vagy , pedig absz. nem vagyok sportos.... Értelmes Válaszokat légyszíves! Szóval lenne nála esélyem?

2013. ápr. 16. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Van egy zoknim az eladó azt modnta sokan hordanak ilyesmit mégsem tudom, hogy jól áll-e nekem. Szerinted?


Ennyiböl nem lehet megmondani mert ezek annyira áltlaános dolgok hogy 10 emberből 15 ezt csinálja.

Kicsit inkább mesélj magadrolés a lányról is, igy esetleg többet tudunk mondani.

2013. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérded tőle?
2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Háth... eléggé sok közös van bennünk, mind a ketten szeretjük az elektronikus zenét (dubstep stb.) , nagy álmunk

az hogy 2017-ben kimenjünk a Tomorrowlandra , körülbelül ugyan olyan tanulók vagyunk (háth... nem a legjobbak) . Barátok vagyunk , volt 1-2 délután amikor pár haverral együtt hülyültünk (a lány is ottvolt) . Kb. csak ennyit tudok most mondni ;)

2013. ápr. 16. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezekből úgy veszem le,hogy olyan vagy,mint az az idegesítő parazita srác a mi sulinkból,aki azt hiszi menő,de csak röhejes,és kicsit népszerű...mindegy,a lényeg,hogy folyton ilyeneket írogat a barátnőmnek,és a barátnőm totál unja már,meg meg is utálta a fiút,pedig amúgy nem utálná,ha nem mondogatná folyton,hogy "szeretlek!";"tudom,hogy te is szeretsz engem!";"olyan szép vagy!";"szeretlek,tudom,hogy te is egnem,szóval ne titkold!";"ne titkold,és mondd ki,mit érzelm,mert s szerelmet nem lehet meggátolni!"...stb...ilyen elmebeteg szöveggel zaklatja...szóval vagy írj többet,vagy tényleg ilyen vagy.bocsi. :)
2013. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok parazita, nem vagyok ilyen nagy csajozós, amúgy a tomorrowland csak azért van mert azt szerintünk "menő kimenni, meg szeretem az elektronikus zenét :) , illetve más csajára rá nem írnék (hidd el, nem vagyok nagy "parazita" srác) Illetve a rossz tanulásra kb a 3,81-et értem ... Amúgy a tanulás azért rossz mert kb. alig félév alatt meghalt mind a két addig élő nagyszülőm de már kezdek magamhoztérni :D
2013. ápr. 16. 19:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és ez a szeretlekes dolog egyszer volt, amikor tényleg valamiért úgy éreztem hogy ezzel látja hogy szerelmes vagyok belé, de még időben ki tudtam húzni magamat belőle (szerencsére, amúgy kicsit gondolkodtam utána hogy miért tettem meg, biztos ezután utálni fog , vagyis kicsit félénk is vagyok :( .
2013. ápr. 16. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha egyszer odamennél hozzá és megkérdeznéd hogy nem lenne-e kedve elmenni veled suli után valamerre ketten?

Sok vesztenivalod nincs de leglaább tudnád hányadál áll veled. Ez a legbiztosabb amit mondani lehet.

2013. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hűűűűű háth.... Oké ;) Köszi a választ.... Megpróbálom elhívni egy "randira" , csak azt nem tudom hogy hova ;) (háthh... gondolom hogy ne egy mekibe, de egy olyan helyre se ahol egy kis pohárka kóla 2000000000000000000 forint )
2013. ápr. 16. 19:14
 9/9 cheeta girl válasza:
Szia. Lány vagyok, és nekem is irogatták már hogy <3<3<3 meg szeretlek meg szép vagy. (nem egozás,most jön a lényeg)szóval ha tetszel neki akkor nagyon jó, ha viszont nem akkor ne irogass ilyeneket, mert nagyon irritáló. én utáltam mikor egy olyan fiú írkált rám aki kicsit se jött be. Szóval előbb beszélj vele személyesen! DE nehogy Facebookon vagy egyéb más ilyen helyen.... csak élőben. sok sikert :)
2013. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!