Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat 2 év eltelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat 2 év eltelte után is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Igazából volt nekem egy barátnőm akivel már több mint 2 éve, hogy szakítottunk, de most megint rám jött ez az érzés... Nem is tudom, hogy tudnám legjobban körülírni , talán szerelmi bánat, talán csak az zavar, hogy maradtak köztünk elvarratlan szálak. Ez az egész úgy volt , hogy anno nagyon szerelmes voltam, a kapcsolatnak vége lett (ő akarta, hogy így legyen) de én még a mai napig gondolok rá. Nem tudom, hogy ez normális-e , lehet h "bolond" vagyok... Azóta az útjaink ketté váltak , és már 1 éve nem is találkoztunk, a kapcsolatot vele nem tudom fel vegyem e, mert 1 éve neki volt 1 barátja, és nem akarok neki bekavarni mert tudom, hogy a srác nagyon féltékeny típus . Csak úgy facebook-on nem tudok rá írni a lányra, hogy "szia , mizu veled?" mert törölte magát. Esetleg e-mail - en vagy telefonon tudnám elérni, de attól tartok, mert elég érdekesen venné ki magát, h több mint 1 év után csak úgy random felhívom. Nem tudom , hogy ti hisztek e a sorsba, de én valahogy úgy érzem mintha minekünk tényleg együtt kéne lennünk, az más, hogy ő nem tudom hogy gondolja ezt. De tényleg most teljesen tanácstalan vagyok nem tudom mit tegyek ... Tényleg nemtudom, hogy normális e , hogy ennyi idő elteltével is gondolok rá...

2013. márc. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ez már nem normális, tedd túl magad rajta. nézz másik lány után, ő már biztosan rég elfelejtett téged
2013. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális dolog. Én nem hiszek a sorsban, legalábbis így nem. Ha a Sors akarná, akkor együtt lennétek. Ha a Sors akarná, akkor holnap véletlenül összefutsz vele a boltban. Ha felhívod telefonon, azt nem a Sors akarta.
2013. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sztem nem lenne szerencses ha ujra felvenned a kapcsolatot vele. Vmi miatt szetmentetek...Ez a problema ujra kibujna!
2013. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából azóta sokat változott a személyiségem... Ez volt a fő indok ami miatt vége lett a kapcsolatnak, szerintem nem voltam elég érett egy párkapcsolathoz, (Am most 20 éves vagyok)
2013. márc. 17. 21:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg a legjobban az idegesít, hogy lehet ezen fogok még évekig rágódni, hogy mi lett volna ha...
2013. márc. 17. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze! Normális! Én is így vagyok ezzel..18/L
2013. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem se normális ez a helyzet.

viszont azon meg nem kell rágódnod hogy mi van ha.... meg történt ez már a múlt ezen már se a lány se te nem fogtok tudni változtatni. fogad el hogy ennek biztos így kellett lennie. lehet hogy tényleg most "nőttél" fel igazán egy kapcsolatra:)

a kor maradjon titok, de lány voltam :)

2013. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!