Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kovetkezmenyekkel jar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alper bernadette kérdése:

Milyen kovetkezmenyekkel jar ha torok ferfihez megyek hozza aki nallam 11 evvel idosebb en 22 vagyok o 33, nincs meg csaladja viszont iszlam valasu es nagyon valasos?

Figyelt kérdés
En egy varos melett nottem fel es nagyon sokat utazok, nemetbe svedbe ,eleg kihivo noi szemej vagyok, ha elmennek ezzel a ferfival torokorszagba mit kellene megszoknom atelnem , valaki valamijen felvilagositast tud adni errol nekem ,eleg komoj az ugy de felek belevagni! koszonom

2013. márc. 11. 19:54
1 2 3
 21/25 ivilicious ***** válasza:
á ne bízz bennük!! tnyleg aranyosnak,kedvesnek tűnnek,de nem nézik semmibe a nőket,és nem is vmi hűségesek. volt már dolgom párral
2013. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 YoungWildFree válasza:
21: nem kellene általánosítani.... nekem török a barátom, és semmi ilyen gond nincs. teljesen megbízunk egymásban... pedig ő töröko.ba lakik, én meg itt. méghogy nem hűségesek.
2013. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
22-esen jót derültem. Ő 2000 km-re lakik tőled, és tuti, hogy hűséges! Fogalmad sincs róla mit csinál! Amit akar.
2013. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 ivilicious ***** válasza:
körülbelül :D
2013. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ivilicious ***** válasza:
volt pár török ismerősöm,akik csere diáknak jöttek a városunkba, és egyikkel kb majdnem összejöttem,és kiderült h otthon meg várja a jegyese. mikor hazament, facebokról mindnekit törölt,stb.
2013. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!