Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kovetkezmenyekkel jar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alper bernadette kérdése:

Milyen kovetkezmenyekkel jar ha torok ferfihez megyek hozza aki nallam 11 evvel idosebb en 22 vagyok o 33, nincs meg csaladja viszont iszlam valasu es nagyon valasos?

Figyelt kérdés
En egy varos melett nottem fel es nagyon sokat utazok, nemetbe svedbe ,eleg kihivo noi szemej vagyok, ha elmennek ezzel a ferfival torokorszagba mit kellene megszoknom atelnem , valaki valamijen felvilagositast tud adni errol nekem ,eleg komoj az ugy de felek belevagni! koszonom

2013. márc. 11. 19:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%
ott még tudnak a nőkkel bánni :) :d
2013. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Mégis miért akarsz hozzámenni? Mit tudsz róla? És az országáról? Mit csinálnál ott? Hiszen a nyelvet sem beszéled, de úgy látom a magyarral is gondod van.

Megkívántad, megértem, vannak köztük nagyon szexi pasik, és nagyon tudnak hízelegni. Hívd őt ide, dugjatok egy jót, aztán felejtsd el.

2013. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Ha vallásos, akkor mint nőt nem hiszem, hogy nagyon emberszámba fog venni. Ha szereted, akkor csak úgy menj bele ebbe a kapcsolatba, ha itt maradtok Magyarországon. Máskülönben ne menj bele!
2013. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Egyébként miért nem kérdezed meg tőle, hogy milyen következményekkel járna a számodra ez a kapcsolat?
2013. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Az en ferjem iszlam vallasu volt, de mar az europai elet hatasara elhagyta, es egyaltalan nem erdekli, sott ellene van. Ez viszont kiveteles eset, es meg igy is kompromisszumokkal jar a kapcsolatunk, de igy meg jo nekem (sose mennek vele a sajat orszagaba elni, mondjuk o sem menne vissza). Nagyon sok muszlim vallasu, vallasos embert ismerek itt ahol elek, es ha sokat szamit a baratodnak a vallas, neked is asszerint kell majd elned. Meg ha Euroaba elnetek az meg lehetne ok nagy nehezen, de igy hogy Torokorszagba mennel vele, hat... Foleg hogy kihivo is vagy!! Neharagudj, ha bevallalod, akkor valoszinuleg nem veheted fel a csini kis ruhaidat tobbe az utcara. De ha kimesz hozza, nemcsak megvaltoztat majd, hanem rakenyszerit a vallasra, a gyerekszulesre, es mindenre ami ott szokas. Az en tanacsom, hogy ne csinald, ha fontos neked a szemelyes szabadsagod!
2013. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A GYK-n ez nem az elsö ilyen kérdés,eddig csak én legalább 3 alkalommal válaszoltam .Általában arabokkal kapcsolatban kérdezgetnek hölgyek.Nagy számban minden esetben a lebeszélő válaszok vannak,mintahogy az enyém is az.
2013. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
tudom hogy hejtelenul irtam , de miutan elkuldtem nem tudtam valtoztatni rajta,engem inkabb olyan szemelyek tanacsa erdekelne aki tapasztalatbol ir vagy valaki valamit meselt, nem vagyok iskolazatlan, matematika informatikat tanultam es most is az tanulom, kulfoldon mezogazdasagban dolgoztam szunido alatt,de ez nem szamit,a baratomat egy eve ismerem , es szeretem csak ugy erzem hogy az ok kulturajukban nem ereznem jolmagam , de viszont ot nagyon szeretem ezert kerek tanacsokat es ha lehet nem helyesirasit.
2013. márc. 12. 10:30
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ha a kihívó külsőd tetszik a férfinek, akkor nem a vallásod miatt vesz el, már bocs. Szóval nem kell aggódnod a vallás miatt. A törökök különben sem a vallásosságukról híresek mostanában, annyira nyalnak az eunak, hogy már fényes. Tisztelet a kivételnek. Az első török barátom mondta, hogy a magyar nők legnagyobb része -ugásra való, mert általában szépek, de nagyon sokszor erkölcstelenek, vagyis a tipikus házasság előtti szexben, együttélésben hisznek, vagyis elfogadják, kvázi ezt vallják. "Eljövök ide, és itt megvan a lány, másnap nem fog felismerni, de otthon, ha ugyanezt csinálom, jön a lány a családjával és követeli, hogy vegyem el feleségül". Na ez a másik török ismerősöm véleménye. Most dolgozom 4. éve törökökkel. Az ázsiai részen nagyon sok vallásos család van, aki tényleg komolyan hisz az iszlámban, NEM a csadorban hanem az erkölcsös, iszlám öltözködés szerint öltöznek, de minél nyugatabbra mész, annál európaibb a város, ahova mész. Ellenben, a szír-iraki határon pár helyen látni (kb 100 nőből 5-10 burqát visel) különlegességet, mondom, kifejezetten a határmenti városokban, de ezt a török kollégák is visszatetszőnek tartják.


Ha viszont szeretnéd megtartani a barátod, a kihívó öltözködés nem válik a javadra - de a te életed, semmi közöm hozzá, nem szólok bele, csak javaslom. Ez sosem vezet jóhoz semmilyen muszlim férfinél.

2013. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 YoungWildFree válasza:

na el se olvasom a kommenteket, de sejtem mi megy itt. nőalázás, blablabla. emberek, Törökország 1923 óra modern köztársaság ! Nincs már az, mint a keletibb, elmaradott országokban.

Tény, hogy a vallását fel kell venned, de kétlem, hogy bárki is belehalt volna ebbe eddig. Az is tény, hogy a törökök nem a legmegbízhatóbb emberek, de ha hozzá akarsz menni, nyilván ismered már eléggé.

Nekem is török barátom van, bár ő nem muszlim.:)

2013. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én is leveleztem egy török sráccal, fél évig állította, hogy szeret, azóta nem hallottam felőle. Ne vedd komolyan, max egy numerára kellenél neki.
2013. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!