Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác majdnem 2 hónapja ismerjük egymást tewtszem neki és állítólag szeret. Harmadszorra indulunk neki a dolognak hogy legyen valami köztünk mert eddig nem volt biztos a dologban. Azóta átjön filmezünk beszélgetünk film közben puszilgat meg ölelget...viccelődtünk és mondta hogy én vagyok a bizonyíték arra hogy hetero.(ezt nem igazán értettem persze tudom hogy hetero..)mindennap szokott írni fb-on ma még nem beszéltünk és nagyon hiányzik hogy nincs itt..szerintetek mit csináljak?mármint szeretem a fiút érdemes lenne írni neki vagy valami? Adjatok tanácsokat légyszives

2013. febr. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát van egy humora.

Ha kedveled,akkor írj neki nyugodtan,legfeljebb koppansz.:D

2013. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mondta hogy én vagyok a bizonyíték arra hogy hetero"

ez eléggé gáz. remélem nem jöttök össze.

2013. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a koppanástól félek:/:Dde köszi az elsőnek:))
2013. febr. 26. 21:06
 4/4 anonim válasza:
Én pasi vagyok, de velem is valami hasonló volt 2 éve. A csajomnál 3szor is próbálkoztam és csak harmadszorra jött össze velem. Nekünk is rengeteg közös programunk volt, minden nap beszéltünk aztán már találkoztunk is, így bnőmben is kialakult a vonzalom amiről most te is írtál.(hiányzik, jobb vele, egyedül uncsi) Ha van bátorságod, és úgy érzed, bátran vágjatok bele. :)
2013. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!