Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejönne? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejönne? Elég bőven lent, nekem ez nagyon fontos kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés

Szóval kb 1 éve ismerjük egymást de olyan 2 hónapja írunk meg beszélgetünk igazán, nekem valahogy tetszik, mivel volt neki ilyen ask.fm-je a barátaim megkérdezték tőle és 6-ot adott nekem jófejnek tart puszikat szokott, meg még néha sziveket is írni mikor mondom neki hogy menjünk valahova akkor benne van, mikor valamit "hazudok"(vagyis hát a barátaimmal beszélgetünk ő is ott van) és akkor hülyeségből mondok valamit kicsit megharagszik de nem olyan komoly, akkor csát ír meg ilyenek, amúgy simán szia :) Egyszer még fél éve megkérdeztem tőle hogy lenne-e kedve... tudjátok hogy együtt legyünk utána írtam neki hogy nem komoly csak vicc de utána még vagy 2-2 és fél órát kérdezett hogy most igaz-e meg ilyenek szerintetek lehetne köztünk valami?? Hogy kérdezzem meg?? meg mikor? vagy nyáron hívjam el valahova? kérlek segítsetek mert ez tényleg most úgy érzem hogy ha nem is a nagy Ő de valami komolyabb lehetne köztünk!! köszi szépen

14/F



2013. febr. 26. 13:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi hogy kicsit hosszú,kérlek kicsit komolyabban válaszoljatok és csak olyan akinek van valami tapasztalata KÖSZI!! (:
2013. febr. 26. 13:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene nyárig várni? Hívd el most, nehogy valaki lecsapja a kezedről. Amúgy meg ha nem ő a nagy Ő, akkor én nem mennék bele, de hát fiatalság bolondság. :) Ne kérdezd meg, hogy lehetne-e köztetek valami, mert az fura lenne neki. Ha gondolod írhatsz neki szerelmes levelet. Vagy ha úgy érzed akkor csókold meg a megfelelő pillanatban. Sok sikert! :) 15/f
2013. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát jó értem de az iskolában sosincs olyan hely ahol tudnánk ketten lenni... így csak az lehet hogy elhívom valahová -> itt a közelben csak pizzériák vagy éttermek ilyenek vannak, szóval legközelebbi pláza meg ilyenek ahová tudnánk menni az már vonat.. meg ő nem is idevalósi igazából
2013. febr. 26. 13:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy még egy komment, de azért gondoltam a nyárra mert akkor biztos sokat járna erre és akkor van idő is rengeteg meg akkor több hely nyitva van stb :) Egyébként nem azt mondtam hogy nem ő a nagy Ő hanem hogy lehet hogy nem az, de úgy érzem hogy lehet ő bocsi nem nagyon megy a fogalmazás
2013. febr. 26. 13:13
 5/9 anonim válasza:
Legyél vele figyelmes, menj oda hozzá sokszor (ha úgy látod, hogy nem zavarod) és BESZÉLGESS vele... És ha mesél hallgasd figyelemmel és érdekeljen( a lányok általában szeretnek sokat beszélni). Ne legyél szégyenlős, inkább HATÁROZOTT. És egy idő után hívd el sétálni (de személyesen) vagy korcsolyázni stb... És ott mondd meg neki, hogy hogy érzel iránta. 14/L
2013. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok, még csak annyit akartam mondani, hogy NEHOGY várj nyárig!!! Most jön a tavasz, HASZNÁLD FEL!! (Azt mondják, hogy a tavasz "a szerelem hónapja") Sok sikert!
2013. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!! :) Ötleteitek vannak, hogy hová hívjam?
2013. febr. 26. 17:30
 8/9 A kérdező kommentje:
És a másik,hogy szerintetek mennyi lehet az esélyem nála?
2013. febr. 26. 17:33
 9/9 anonim válasza:
Ismered az öblöt? az szerintem nagyon szép hely...
2013. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!