Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy lány nészerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lány nészerű a fiúk körében?

Figyelt kérdés

Vagyis érdekelne,hogy mi az amitől felfigyelnek rá,értékesnek tartják és kzedeni akarnak vele.


Köszönöm! :)



2013. febr. 7. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rakd ki a segged.

Arra kivétel nélkül felfigyelnek...

2013. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

biztos meg fognak cáfolni,de elég külsőséges világban élünk....


vagy úgy,hogy nagyon jól nézel ki,vagy úgy hogy könnyen kapható vagy,kelleted magad

a férfiak általában erre figyelnek fel....

2013. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
csak a 4. válaszolót tudom megerősíteni,mert az előtte lévő válaszok alapján,nem hülyeség......
2013. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

értelmes válaszokat várok!


4-es:sztem is a külső sokat szíámít...egyet értek. de nem inkább az vonza a fiúkat,ha egy lány nehezen kapható??

2013. febr. 7. 11:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen erre figyelünk fel, de nem feltétlen azt jelenti, hogy nyáladzó bunkó férfiak. Nem vagyunk melegek. A barbi baba, meg a shopping nem rázz fel minket. Nem kell meglepődni, ha az kelti fel figyelmünket, ha k*rvás leszel. Nem kell annak lenned, de ne csodálkozz rajta.
2013. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az vonzhatja egyes férfiakat, ha a lány nehezen kapható, de az nem népszerűsítés:) Az egy másik figyelem felkeltés és érdeklődés.
2013. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
8-as:akkor lehet én inkább arra gondoltam... :)
2013. febr. 7. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Próbáld ki!


Adj fel társkereső hirdetést,hogy

"szolid,félénk lány keres komoly kapcsolatot,egy értelmes férfi személyében"


majd így:


"szexéhes vadmacska keres egy igazi férfit,mindenféle jóra!"


és nézd meg melyikre írnak többen!!

2013. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2013. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos "normális" lányok nem túl népszerűek a fiúk középen...csak az lehet népszerű,aki ribanc,mutogatja magát,és minden hétvégén leissza magát...

De egy van egy jó tanácsom! Ne legyél ribanc,se magamutogató tyúk,elégedj meg kevés figyelemmel. :)

2013. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!