Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan cselekednétek? . (F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezz, Válaszolj! kérdése:

Ti hogyan cselekednétek? . (F)

Figyelt kérdés

Én részemről úgy érzem hogy igen, de körülöttem páran másként vélekednek ami mondjuk engem soha nem tudna befolyásolni, de kíváncsi vagyok a véleményekre hogy ki hogyan látja ezeket.


"Röviden" az a lényeg egy barátom volt barátnőjével kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, de semmi nem történt csak többet találkoztunk, beszéltünk.

Alapjába véve egy kedves, és normális lányt ismertem meg. Ami később odáig fajult hogy a barátom akinek a barátnője volt rákérdezett minden szó nélkül hogy miért nem jövünk össze (ő igazából úgy se szerette alapon).

Én erre neki azt feleltem semmi bajom a lánnyal tényleg kedves, és ez ugye elég ritka manapság, de vannak elveim amiknek köszönhetően még úgy tükörbe is tudok nézni, meg nem nagyon szerepeltem Mónika Showban sem ha értitek mire célzok...

Aztán jött a nehéz pillanat. Merthogy ez a lány kétszer is feljött vendégségbe... hozzám. És elvek ide vagy oda gondolatokban eléggé sokszor kellett magam összeszednem, és az ellen tenni amit szívem szerint tennék. Nem nem lefektetni, nem vagyok az a sietős fajta, inkább alkalmazkodós... :D

Megszámolni nem tudom azokat a pillanatokat amiknél más helyzetben úgy érzem szinte biztos mi a következő lépés. Na most én ezeket szépen mintha annyira megtehetném (mert lány van sok de ugye kevés az akiben az ember lát is valamit) "figyelmen" kívül hagytam, és mondhatni ezzel így el is engedtem a lehetőségeket.

Utána én már nem is nagyon tartottam vele a kapcsolatot, egy levélben kérdezte hogy mi van velem, rég beszéltünk stb...

Nos erre pedig úgy reagáltam hogy az messze nem az én stílusom, de úgy éreztem muszáj valahogy távol tartanom. Szóval egy hirtelen stílusváltás, és szépen elküldtem elég bunkón. Szerintem totál nem érti, vagy azt hiszi nem én írtam. Most már picit ezt a részét bánom biztos lett volna más módja is nekem úgy akkor hirtelen ez jutott eszembe. Nyilván az lett volna a legjobb megoldás ha közlöm a lánnyal személyesen mi a problémám, de ezt elvetettem gondolván mi lesz a reakció, és ha megérzéseim szerint úgy reagál ahogy én reagálnék a helyében akkor lehet harmadjára nem sikerül tartanom magam. Persze az is lehet hogy lepacsiztunk volna csak szimplán és minden sima ügy, de ezt nem mertem kockáztatni.

Valahogy fontosabb az mit gondolok annál hogy mit érzek, és abszolút nem tartom elfogadottnak hogy egy barátom volt barátnőjével jöjjek össze, még ha a barát erre úgymond beleegyezését is adja.


Arra lennék csak kíváncsi ti hogyan cselekedtetek volna? :)



2013. febr. 7. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze barátnő exével. Exem barátjával sem, főleg, hogy szeretett.
2013. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen én is pont így gondolom. Csak mondjuk a végét lehet már nem túl szépen oldottam meg bár tény hogy lehet hogy így a biztos.
2013. febr. 7. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!