Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Egyáltalán hogyan cselekednétek? Meg fogok őrülni!

Figyelt kérdés

Nem oszthatom meg senkivel, megosztom hát mindenkivel!

Párommal 4 éve vagyunk együtt, voltak jó és rossz pillanataink, volt, hogy majdnem megcsalt, nem rajta múlt, hogy nem. Most elmondása szerint nem akar más csajjal lenni, csak velem, és most tényleg szinte tökéletes a kapcsolatunk.

Ám megismertem egy srácot, interneten, még nem találkoztam vele, mert félt a találkozástól, hogy esetleg hülyén viselkedne, ha találkoznánk. Ő is úgy érez irántam, ahogy én iránta, de nem akar belefolyni a kapcsolatomba. Ez teljesen korrekt, én 3 hónapon át rágtam a dolgot, mire elmondtam neki, hogy szeretem. Miután ezt megbeszéltük, azt mondta, mostmár csak azért is találkozni fogunk.

Úgy gondolom, ha látom, tudni fogom, pontosan mit is érzek, de most rajongok érte, mindig megnevettet, és jól elvagyunk. Persze ez egy párkapcsolathoz mind kevés, mert szeret sokat a gépen játszani, ahogy párom is.

Párom néha eléggé hülyeként kezel, ami fáj, mert neki mindig dolga van, én pedig a pici kis városkámban nem tudok mit kezdeni magammal. Ez a másik fiú mindig olyan kedvesen szól hozzám, de nem tudom, hogy ez csak kezdeti, vagy tényleg ilyen, hisz csak esténként beszélünk, az nem olyan, mintha kapcsolatban lennénk.

Szeretem páromat is, és nem tudok szakítani. Megcsalni nem fogom, ő nem is tud arról, hogy mit érzek a srác iránt, csak annyit tud, hogy jó barátom. Most is beszéltem a sráccal, általános dolgokról, és utána egyből feljött párom, mert akkorra ért haza. Most szorongatja a torkom a sírás, mert szeretnék túl lenni rajta.

Meg kellene szakítanom a kapcsolatot a másik sráccal, de akkor nem maradna szinte senkim, csak egy darab barátnőm, aki mindig úton van, csak telefonon beszélünk 1-2x havonta.

Azt hittem meg tudok birkózni azzal, hogy ezt a srácot is szeretem, vagy legalábbis vágyom rá. De egyre inkább nem megy. Olyankor könnyebb, ha a párom is itt van, de ilyenkor, amikor nincs, iszonyat nehéz, csak a másik srác jár az eszemben.

Mi a fenét csináljak?

21/L ők 22


2010. aug. 8. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg SZERETED az internetes srácot, és a mostani kapcsolatod már nem olyan jó, akkor az internetest válaszd...de akkor légy 'tisztelettel' és előbb szakíts vele és utána találkozgass a másikkal...

igen most kedves... de lehet h tényleg csak az elején, de lehet h ő mindig is kedves marad... eztt nem lehet tudni...

2010. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam nemrég hasonló helyzetben, de addig addig húztam a dolgot, míg a másik srác megelégelte és már nem akar látni:S Sz@r érzés, még most is szeretem, ő hallani se akar rólam, te ne rontsd el! Talizz vele az még nem megcsalás, utána eldöntheted hogy mit is szeretnél. Adj neki esélyt!

L19

2010. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék vele találkozni, nyár elején kértem, hogy találkozzunk, akkor azt mondta, a meló miatt nem tudunk. Mostmár bevallotta, csak félt, mert még soha nem volt barátnője, nem tudja mit csináljon, és nem is akar befurakodni.

Mostanság párommal is jó a kapcsolatom, de néha vannak hülye pillanatai, amikor én is rosszul érzem magam, ő is, olyankor hajlamos odacsapni, nem érdekli mi a gond.

De a másik is olyan bizonytalan, annyira szeretném látni, akkor talán könnyebb lenne, de most mondjam el neki mennyire szenvedek?

És ha mégsem tudok szakítani, mert a hülyeségei ellenére páromat is szeretem, akkor pedig ennek a nagyszerű srácnak törném össze a szívét. Valaki sérül..

Akkor már legyek én nem?


//azért írtam ki a kérdést, hogy elmondhassam nektek, bármilyen válasz jól jön, csak beszélhessek valakivel erről... kérlek

2010. aug. 8. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Várd meg a találkozást. Ezt azért mondom, mert az internet csalóka. Mindenki bátrabb ott. Plusz amíg nem találkoztál vele, addig a személyiségéből egyenlőre hiányzó részeket a kis agyad kipótolja csupa jóval. Ezért van az, hogy sokan szerelmesek lesznek neten keresztül, mert a képzeletük olyanná alakítja a másikat, akibe szerelmesek tudnak lenni. Pedig lehet hogy a való életben rohadtul nem. Szóval találkozzatok, és utána azt válaszd, akit igazán szeretsz.

25/f

2010. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, a találkozást mindenképp megvárom. Nem tudom, hogy valójában milyen, általában minden nap beszélünk, ha nem, akkor hétvégén több órát. Van hogy csak msn, vagy hogy telefon.

Ma például ki voltam bukva páromra, és írtam ennek a srácnak sms-t, meg barátnőmnek is. A srác felhívott, majd egy órát beszélgettünk. Először meghallgatott, elmondta a véleményét, majd mindenféle témáról elhülyéskedtünk, és ismét rávilágított, mennyi mindenben hasonlítunk:)

Akkora baromság ez az egész. Ma olyan jól éreztem magam párommal, de ez a vadidegen csajjal nevetgélek a buszon, és közben lenémítom a telefont, eléggé megviselt, szóval most ott vagyok, ahol elindultam.

2010. aug. 9. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Te valami nagyon aranyos lány lehetsz. Szimpatikus volt ahogy fogalmaztál, úgy tűnik tényleg megakarod kímélni ezeket a fiúkat. Sokan csak magukra gondoltak volna már ilyenkor és bevállalják esetleg mind két fiút egyszerre.

Figyelj, megmondom őszintén nem tudok neked kézenfekvő tanácsot adni hogy mit csinálj. Talán tényleg találkozhatnál azzal az internetes sráccal. Gondolom most ő tartja benned az erőt a barátod miatti szomorúságban. De mint ments várra gondolsz rá, vagy mint tényleg lehetséges partnerre?

Gondold át, hogy mi legyen a barátoddal is, mert eléggé belédtüskélt a leírásod alapján.

A végére csak annyit írok, hogy viszont van egy előnyöd: előtted az élet!

A legrosszabb eset az lenne, hogy szétmész barátoddal, és a netes srác sem jön be. Nos ha nem is jön majd be, lehet gazdagodsz viszont egy újabb baráttal.

22/L

2010. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!