Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy népszerű fiút megszerezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik,de teljesen elérhetetlennek látom.Nagyon népszerű,sok a haverja,helyes,jól öltözött,értelmes,jó a kisugárzása.

Én ehhez képest sajnos sehol sem vagyok.



2013. febr. 3. 22:23
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

19es.igen dughatoak..

a kérdezönek :lieold,bökdmeg vagy valami mer igycsak 1vagy a töbszáz ismeröse közül

2013. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21-es:valóban rá hibáztál,mert több száz ismerőse van. :) majd likolom az egyik jó képét bár sztem egy like sem túl sokat jelent...
2013. febr. 6. 17:44
 23/24 hannibal_02 válasza:
Szia! RemeLEMezt elolvasod:) kivancsi lennek, hogy sikerult megszerezned?:)
2016. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Huhh sok ido telt el azota. Nem,nem sikerült,nem vagyok az a nyomulos tipus es szerintem tuti nem ilyen baratnot akart volna,mint en,de azota mar nem aktualis a dolog.

2016. ápr. 27. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!