Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nem megszerezni nehéz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem megszerezni nehéz egy fiút, hanem megtartani" segítenél?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összejöttem egy fiúval két hete, szerintem elég sokat küzdött értem és nem voltam könnyen megkapható, mert 3 hónapig udvarolt.. és nagyon aranyos volt meg minden. Az első héten is mondott nagyon sok kedves dolgot és láttam rajta, hogy belém szeretett meg mondta is, de most mintha kicserélték volna.. elég furán viselkedik..alig mondd valami kedveset, mint eddig és mindenből hülyeséget csinál.. A lényeg, hogy azt akarom, hogy ne unjon meg és, hogy mindig mutassak neki valami újat..mert időközben fontos lett nekem ez a fiú.. az a baj, hogy hetente egyszer tudunk talizni, ami nem sok.. de pont ezért kéne, hogy az az egy olyan legyen.. hogy utána hiányozzak neki és még csak véletlenül se jusson eszébe mást keresni.. ez az első komolyabb kapcsolatom.. szóval nem vagyok túl tapasztalt.
2013. jan. 5. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert az azért fontos lenne
2013. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a pasi egy idióta. Szakíts vele minél előbb. szerintem csak addig mutatta a szép oldalát, amíg téged kellett beetetni.

26l

2013. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16.. a fiú 18 és neki is ez az első komolyabb.. :)
2013. jan. 5. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom szerintem is az lenne a legjobb ha beszélnél vele hogy nagyon megváltozott és hogy csináljon valamit és ha nem csinál akkor szakíts :/
2013. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem.. tényleg rendes fiú.. nem tudom mibaja van most.. de már régóta ismerem.. és tényleg rendes. Ezért is nem akarom elveszíteni.. meg kezdem nagyon megszeretni..
2013. jan. 5. 00:08
 6/9 anonim ***** válasza:

nem pletykált neki valaki valami baromságod rólad amit ő

meg elhitt és nem kérdezett meg???

2013. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, lehet az is, hogy csak fáradt volt.. vagy nem tudom.. sokat gondolkoztam ezen.. mert tényleg tudom, hogy ő nem ilyen. Remélem visszatér a régi énje.. csak pont azt szeretném, hogy én hozzam ki belőle, hogy visszatérjen.. és hogy akarjon velem lenni..hiányoljon :)
2013. jan. 5. 00:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó.


Három hét után nem húzhatod rá a kapcsolatra a komoly jelzőt, akkor válik valami komollyá, ha van rá ideje. Előre nem mondhatod meg, hogy ez most tényleg az lesz. Hagyni kell időt, hogy kialakuljon, másképpen nem megy.


A nők és férfiak ég és föld, ezt jó ha megjegyzed. Nagyon ritka az, ha három hét után, főleg ilyen kevés találkozással, hiányol téged, és ez nem is baj. Éli a saját életét, de te mint lány egyre közelebb érzed magadhoz, rá gondolsz, vele akarsz lenni, hiányzik. A férfiak általában ott érzik jól magukat, ahol vannak, nem rágják magukat a "hú de hiányzik" dolgon, mert tudják, hogy fogtok találkozni, csak majd később.


Persze ez változik majd, ha minden jól megy.

Meg kell értened, hogy ők teljesen mások, a két nem gondolkodási módja távol áll egymástól, és ez így jó.


Hogy mit tehetsz? Magadat adod, kimutatod, hogy boldog vagy, ha együtt vagytok, nem feltétlen csak a problémáidat zúdítod rá, meghallgatja, de számára csak akkor válik értékelhetővé a dolog, ha megoldást találhat rá. Ha elmondod, hogy letört a körmöd, azon ő nem tud segíteni, ergo érdektelen lesz.


Nem lehet, hogy a három hónapos, nem könnyen kapható lányból hirtelen egy kezesbáránnyá váltál? Ha ahhoz van hozzászokva, hogy küzdenie kell érted, ne vedd el tőle. Legyen valami, amivel meghódíthat, mert ezt szokta meg, erre számít.

2013. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van ebben a kezesbárányban valami.. de ezt, hogy csináljam úgy, hogy ne bántsam meg, de közben küzdenie kelljen továbbra is kicsit..ezt nem érem
2013. jan. 5. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!