Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy népszerű fiút megszerezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik,de teljesen elérhetetlennek látom.Nagyon népszerű,sok a haverja,helyes,jól öltözött,értelmes,jó a kisugárzása.

Én ehhez képest sajnos sehol sem vagyok.



2013. febr. 3. 22:23
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
6-os: Értem,köszönöm! :) Sajnos van benne igazság,de nekem akkor is tetszik meg siker élmény is lenne. :) Am szemályes tapasztalatból(is) írsz?
2013. febr. 3. 22:53
 12/24 anonim ***** válasza:
Pasiként írom ezt az ismerőseimből kiindulva.
2013. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy kevésbé népszerű srácot.
2013. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Igaza van azoknak akik arra szavaznak, hogy ne ilyen srácot keress, de ha már odavagy érte akkor késő. :) Az ilyen fiúk mindig az elérhetetlent szeretik, a kihívást. Elég nehéz ügy, mert valahogy fel kellene keltened a figyelmét, majd pedig egyértelműen NEM nyomulni rá, úgy tenni mintha nem érdekelne, és nem tetszene. ^^ Aztán ha elkezd udvarolni, akkor kicsit még váratod, utána természetesen beadod a derekadat nyert ügyed van és a tenyerén hordoz. Ha pedig mégse kezdene futni utánad, soha ne fuss te utána, mert vagy semmibe vesz majd, vagy kihasznál, és miért? Mert megteheti. :/
2013. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%

utolsónak igaza van :) nem szabad kimutatni először mennyire odáig vagy érte, mert akkor nem leszel érdekes a számára. elérhetetlennek kell lenni és idő kell az egészhez.

nekem most pont sikerült egy ilyen srácot kifognom, fél év szemezgetés discoban és semmi több, majd egyszer csak odajött hozzám és elkezdődtek a dolgok.. :)

nagyon zavaró egyébként hogy minden csaj odáig van érte, és állandóan körbeveszik... ezzel még küzdök én is, mivel alapjáraton féltékeny típus vagyok, de hálistennek belém szeretett és hűséges típus, remélem minden oké lesz :D

nincs lehetetlen!!! :) csak hagyj időt a dolgoknak. az élet úgyis megadja amit szeretnél előbb-utóbb:)

2013. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Hol laksz? légyszi nagyon fontos lenne

köszi

2013. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

én elégé népszerü pasivagyok.. 18éves és mindig rámvanak katanva a 15-16éves csajok.

de nagyon gyerekesek. meg ugye megtehetem hogy válogasak szoval nemkell mindenki. de ha felakaod kelteni a figyelmét:mosolyogj rá amikor elmegy melleted. vegyélfel cicanadrágot hogy utánadnézzen . jelöldbe facen. ha bejöszneki ugyis rádir .ha mégse likeold egy képét. ha utánase akor felesleges probálkoznodnála. de sokszerencsét :)

2013. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
együttérzek veled. :( nekem is sikerült kifognom egy ilyen fiút. igazat adok az előttem íróknak: csinálj úgy mintha nem érdekelne különben lenéz. bocsi de csak ennyit tudok mondani.:( viszont ha még nem olvastad akk ajánlom a SZJG-t! :)))))
2013. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
17-es! Ezek a 15-16 éves lányok dughatók is? Vagy mit akarnak tőled?
2013. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Pár hete fb-n bejelöltem és vissza is jelölt. :D De a képét nem likoltam meg Ő se az enyém.


Valahogy a közelébe szeretnék kerülni bár az nem lesz annyira könnyű sztem...

2013. febr. 5. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!