Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más lányokat nézegetek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat nézegetek, és más irányba érdeklődöm. Közben 2,5 éves kapcsolatom van. A párom semmit se csinál. Mi a probléma vajon?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, és egyszerűen laposnak, unalmasnak érzem a kapcsolatunkat. Nem tudom, de állandóan ellentétes dolgokba ütközünk a szex terén. Például ha én szeretnék orális szexet ő pont sima szexre vágyik vagy fordítva. Régen még az anált is bevállalta értem, ma már szóba se jöhet... de ez annyira nem is lényeges. Hanem az, hogy együtt élünk és én csinálok mindent. Takarítás, főzés, sütés, mosás... bele untam, ő nem tud se főzni se sütni. Nekem meg kemény munka 2 emberre minden nap főzni és még dolgozni is. Bár most nincs melóm, mert lejárt a szerződésem a gyárban és nem hosszabították meg, így keresem azt is ezerrel, de nem tudok mindent bevállalni. A pénz is kéne, mert ő még iskolába jár, és nem tudnánk megélni se, ha nekem nem lenne munkám, de ezt se éti meg. Úgy érzem semmit se ért meg, csak gépezik egész nap és játszik minden féle játékkal, pedig már 21 éves lesz lassan... velem van a gond vagy nem véletlen, hogy bele untam az egészbe és már más lányok felé érdeklődöm? Mit csináljak, már nagyon elegem van :( érzelmileg is a padlón vagyok... és ő azt mondja szeret, de nekem ez kevés!!!

2013. febr. 1. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ch :D De nagyon ismerős... ha a Monogrammja a hölgynek M.F. akkor az exemmel hozott téged össze a balsors. :D Arra 150% ban ráilli kez a leírás. Én akkor koma azt mondom, hogy menekülj, amig még tudsz. :D
2013. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Basszus...azt azért észreveszitek, hogy általában minden nő ezt csinálja??? Mos, főz, takarít, sőt még van két gyereke is mellette??? ... meg van egy párja vagy férje, aki játszik tv-t néz és pofát vág, ha segíteni kell?
2013. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!