Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más lányokat nézegetek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat nézegetek, és más irányba érdeklődöm. Közben 2,5 éves kapcsolatom van. A párom semmit se csinál. Mi a probléma vajon?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, és egyszerűen laposnak, unalmasnak érzem a kapcsolatunkat. Nem tudom, de állandóan ellentétes dolgokba ütközünk a szex terén. Például ha én szeretnék orális szexet ő pont sima szexre vágyik vagy fordítva. Régen még az anált is bevállalta értem, ma már szóba se jöhet... de ez annyira nem is lényeges. Hanem az, hogy együtt élünk és én csinálok mindent. Takarítás, főzés, sütés, mosás... bele untam, ő nem tud se főzni se sütni. Nekem meg kemény munka 2 emberre minden nap főzni és még dolgozni is. Bár most nincs melóm, mert lejárt a szerződésem a gyárban és nem hosszabították meg, így keresem azt is ezerrel, de nem tudok mindent bevállalni. A pénz is kéne, mert ő még iskolába jár, és nem tudnánk megélni se, ha nekem nem lenne munkám, de ezt se éti meg. Úgy érzem semmit se ért meg, csak gépezik egész nap és játszik minden féle játékkal, pedig már 21 éves lesz lassan... velem van a gond vagy nem véletlen, hogy bele untam az egészbe és már más lányok felé érdeklődöm? Mit csináljak, már nagyon elegem van :( érzelmileg is a padlón vagyok... és ő azt mondja szeret, de nekem ez kevés!!!

2013. febr. 1. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond. A barátnőd érdekes,gyerekes. Beszéltél már vele erről ?
2013. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond.


Amúgy ez a főzés, mosás, meló..legalább tudod milyen egy nőnek..akinek a férje nem segít mert sok ilyen van!!


Ezt nektek kell meg beszélni! Üljetek le és mond el neki, hogy legalább mosásban meg a takarításban segítsen ha már nem tud főzni..de nem kell hozzá nagy tudomány!


Ha nem tudjátok megbeszélni vagy nem javul a helyzet akkor szakítsatok!

2013. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne tedd magad tönkre...

Először is kezdd azzal, hogy a saját érdekeidet előtérbe helyezed, és hasalj rá minden erőddel a munkakeresésre. Semmi nem történik, ha nem főzöl minden nap, vagy ha nem csillog-villog a padló állandóan. Mérd fel, hogy mi a legfontosabb, és azt részesítsd előnyben mindig.

A másik pedig, ülj le a barátnőddel és beszéljétek meg ezt az egészet, mondd el, hogy mi zavar, mind a házimunka, mind a gépfüggőség terén. Az valóban bőven kevés, hogy szeret... ha egyszer nem vagytok kompatibilisek. Talán próbáljatok kompromisszumot kötni a házimunka kapcsán.

2013. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már 100x átrágtam vele de semmi javulás :(
2013. febr. 1. 09:32
 5/12 A kérdező kommentje:
ha meg a szakítást felhozom üvölt, sírt nagyon, hogy nem akar elveszíteni
2013. febr. 1. 09:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem Veled van a gond. Sok ilyen lánynál érzékeltem ezt, hülye játékkal játszanak. Ja felnőttek is. A barátnőd nem is fog változni, sajnálom. A szexnél is van már gond, hát az baj. A varázs elmúlt. Szeret? Akkor mindent megtenne. Ez az én véleményem.
2013. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de persze, hogy nem akarja elveszíteni az aranytojást tojó tyúkot, aki eltartja és kinyalja a seggét...

Egyértelmű, hogy ez így ebben a formában nem mehet sokáig, mert már így is a padlón vagy. Ennél jobban ne tedd tönkre magad...

Ha nem képes a változásra (vagy nem is akarja azt), akkor nincs más opció, mint a szakítás, és ezt neked is be kell látnod. Lehet, hogy ragaszkodsz hozzá még, és lehet, hogy rövidtávon nehéz lesz, de hosszútávon mindenképp szükséges lépés a boldogságodhoz.

#3-as voltam

24N

2013. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első menetben ne főzz, ne moss- csak sajátodat - , ne takaríts! Mivel nincs munkahelyed ne vegyél a közértben semmi nasit,szörpöt, drágább élelmiszereket. A mosással eléred,hogy 2 hét után nem fog tudni mit felvenni. Ha mosogatni sem mosogatsz, 2 nap után kidől a mosogatóból az edény. Ki kell bírnod, hogy pár napig megegyen Benneteket a kosz. Játszd el, amit ő!


Ha semmi változás, küldd el!

2013. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyanezt akartam írni,mint az utolsó.drasztikus lépésekre lesz szükség,és minden jólétet vonj meg tőle minimum egy hétig.csak észreveszi magát.az nem jelent semmit,hogy a szakítás felemlítésekor sír meg üvölt.a kisbaba is hisztizik,ha kiveszed a cumit a szájából
2013. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor felveted neki hogy szakítani akarsz, mondd azt is h azért, mert ő nem tesz semmit a ház körül csak ül és gépezik, na ennyire szeret.....

Cöhh na persze... biztos szeret.... vagy inkább kényelmes ez neki

2013. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!