Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyetemi tanárok gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi tanárok gyakran kezdenek ki a diákokkal? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Esetleg van ilyen tapasztalatotok? Személyes vagy ismerős révén?

Egyáltalán mennyire gyakori, hogy egy egyetemi tanár kikezd a hallgatójával? Akár szerelemből vagy csak a szexért. És melyik a gyakoribb?

Előre is köszi a normális válaszokat!



2013. jan. 31. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
egy bme-s ismerősöm mesélte, hogy őket rendszeresen szopatják a tanárok
2013. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első, ezt most pontosan mire értetted? :)
2013. jan. 31. 18:21
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem sose zaklatott tanár egyetemen. Egyik csoporttársam meg összejött az egyik fiatal tanárral, együtt voltak vagy két évig. De zaklatás szinten én még nem hallottam ilyenről - nálunk, teszem hozzá, biztos van, aki kikezd diákkal.
2013. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer Pécsen a haverokkal elmentünk sörözni a jogi egyetem közelébe. Egyszer csak besétált az egyik prof, úgy 50-60 év körüli, pocakos, őszes,kopaszodó faszi, egy kib@szott kemény órát tanított. Majd kicsivel később érkezett egy korombeli csaj, nagyon jó nő. Felismertem, a korábban említett kurzuson szoktam látni - egyedül annyit tudtam a csajról, hogy már 3. alkalommal vette fel az órát és hatalmas k*rva. Mikor találkoztak semmi magázás, sőt, széles vigyor, puszi-puszi. Iszogattak, beszélgettek, néha felnevettek. Pár körrel később mikor odapillantottam a csajszi már a prof ölében ült és vadul turkált a szájában a nyelvével. Kicsivel később kézen fogva távoztak. Mikor eljött a félév elmentem a siratófalhoz, hogy megbizonyosodjak arról, hogy bő nyállal átmentem. Nos, a csoport 90%-át meghúzták (köztük engem is), de az említett csaj érdekes módon átment egy kövér kis hármassal. Hát nem furcsa? :D

Egyébként a jogon egy gyakori volt, hogy a tanárok b@szogattak a diákokat, BTK-n is volt erre példa, de olyan is volt, hogy simán összejött a tanár a diákjával és tudásának mérten osztályozta.

2013. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Zakathol ***** válasza:
92%
#4: Az említett csajt is meghúzták, de azért átment...
2013. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem fognak zaklani nem kockáztatnak persza ha lakalom nyili egykis szexer nem mondenki utasitsa visza nem tudom mejik a valószinüb.
2013. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Amúgy, nem pont a zaklatásra gondoltam csak..... tehát, úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy melyik a gyakoribb általában: hogy a tanár mondjuk csak szexet akar a hallgatójával (itt mondjuk akár zaklatás is lehet) vagy például az, hogy a tanár felveszi vele a kapcsolatot, ismerkedni akar, randizgatni hívja, stb. ?

2013. jan. 31. 19:12
 8/12 omba ***** válasza:
66%

Hát nemigen jut az ember eszébe, hogy ezek itt nők... de ez nem lebecsülés, - csak annyira más a dolgok kerete.

Amúgy meg barátkozni korlátlanul,- én legalább is, fiúkkal, lányokkal az jó.

nem sajátossága egy párkapcsolatnak, hogy mérlegelne az ember, - és őszintén szólva, túl nagy a kockázat.

Nem valami hivatali eljárás, csak, ha elpletykálják, - akkor ott évekre igen nehéz volna a helyzet, azt hiszem.

2013. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Omba, ezek szerint te egyetemen tanítasz?

Köszönöm a választ!!

2013. febr. 1. 12:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként tanulok mérnöknek, így értelemszerűen igen kevés a női tanárunk, ahogy női csoporttársakból sem akad olyan vészesen sok. Mondhatnám a férfi tanárok szeme felcsillan egy-egy lányt látván, de nem találom etikusnak ezt kihasználni és ennél tovább még ők sem jutottak.

Néha egy-egy beszólás megesik, akár ugratós, félreérthető értelemben, akár lekezelő, "te csak egy nő vagy" stílusban, de nem hallottam még olyanról, hogy ez tovább fajulna és nem is tapasztaltam, hogy valaki próbálkozna.


Egyébként ehhez hozzátenném a személyes tapasztalatomat, mert sajnos vagy nem sajnos, de van. Több fiatal tanárunk is van, akik csak néhány évvel idősebbek nálunk és biza én is érzem úgy 2-3. félév óta, hogy kerülgetjük egymást az egyik ilyen korú gyakorlat vezetőmmel, DE... én mint említettem, nem tartom etikusnak a fent említett viselkedést/k*rválkodást. Semmilyen előnyre nem akarok a testem által szert tenni! Az eszem miatt legyek megbecsülve, ne azért mert híresen jól teszem szét a lábaimat!

Tehát... én nem veszem fel a kapcsolatot személyesebb úton az említett tanárral, csak is akkor érintkezünk, ha óránk van, avagy konzultáció. Tudatosan nem spanolok vele, míg mások igen, nem iszogatok vele egyetemi bulikon és stb. Mindezek ellenére tudom mi a véleménye rólam, szólta már el magát másnak enyhén ittas állapotban, tudom hogy tetszem neki és azt is tudom, hogy ő is direkt távolságtartó velem szemben, egyszerűen érzem és ezt így is találom helyesnek!

Viszont azt is tudom, hogy amint lediplomázok én leszek az első, aki felveszi vele a kapcsolatot és utána lesz ami lesz, addig viszont biztosan nem! :)


Az én tapasztalatom ebből adódóan pedig inkább az, hogy valaki helyén tudja kezelni a dolgokat és valaki nem. Ritkák az egyéjszakások, de azért én is hallottam már más egyetemekről sztorikat, amondó vagyok többnyire ezt szerintem nem a tanár kezdeményezi, ő csak belemegy. Nem hiszem hogy kockáztatná a "nevét" ilyenek miatt, hiszen nem tudhatja a nyomulás melyik csajból mit hoz ki. Én pl. biztosan hivatalos utat választanék a zsarolós megfektetés helyett, dehát kinek a pap, kinek a paplan...


Az viszont, hogy érzelmek kezdenek kialakulni, arról többé kevésbé nem tehet az ember. Szépen lehet tartani a távolságot ameddig csak kell, ha ezt nem bírja ki a két fél, akkor pedig hivatalos úton is meg lehet oldani a helyzetet. Kérvényezni kell másik tanárhoz való átkerülést és ilyen esetben azt engedélyezni is fogják, sőt... Ha már nincs meg a diák-tanár viszony, akkor pedig kettejük magánügye hogy mit csinálnak "otthon". Szerintem ez így fair és etikus.

2013. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!