Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemi tanár plusz diákja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi tanár plusz diákja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt még bárki is írná, nem vagyok ilyen helyzetben, csak már több ehhez kapcsolódó kérdést olvastam, és felötlött bennem.

Szóval a kérdésem az, hogy egy egyetemi tanár büntetlenül összejöhet a hallgatójával? Mert ugye azt értem, hogy a diák már nagykorú, szóval nem olyan a helyzet, mint egy gimiben például, de hát akkor is tanár-diák viszonynak számít nem? Egy ilyen miatt ki se rúgják az egyetemről mondjuk? Vagy hogy működik ez ilyen esetben?

Légyszi csak normális, értelmes és kulturált válaszokat adjatok! Előre is köszönöm!



2013. jan. 5. 15:25
1 2 3
 1/26 A.Romanov ***** válasza:
95%
Két felnőtt ember, azt csinálnak amit akarnak.
2013. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem elítélendő,én a főnökömmel,illetve a munkatársaimmal se jönnék össze,de a tanárommal meg főleg hogy nem!

Egyetemre elvileg tanulni jár az ember,nem ismerkedni.

2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Meg a másik az,hogy megvádolnák,hogy elfogult a diákjával,

meg úgy tudom,hogy ez nem is megengedett,elveszítheti az állását,persze ha kiderül.

2013. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Na jó,kijavítom magam,max munkatárssal összejönnék,bár az is necces,(ha haragszunk egymásra,és mondjuk összeveszünk,gáz munkahelyen a pároddal veszekedni pl) de tanárral semmiképp sem.
2013. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Én egyetemista vagyok és szintén elítélem. Ebben az esetben azt tartanám természetesnek, hogy kérvényezze a diák, hogy más tanárnál hallgathassa a tárgyat és ezáltal függetlenné váljanak egymástól, ne legyen meg köztük a tanár-diák kapcsolat.

Ha nem tanítja a diákot az adott tanár, akkor szerintem rendben van. Két felnőtt emberről van szó, azt csinálnak amit akarnak.

2013. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanítja a diákot,akkor ebben az esetben szerintem sem gáz!
2013. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

hát ez egy jó kérdés.

22 éves egyetemista lány vagyok, a párom egy másik egyetemen tanít,ráadásul tök más szakon,szóval tuti nem kereszteznénk egymás útját,de elgondolkodtam rajta,hogy ha a diákja lennék akkor ellen tudnék-e állni neki, vagy ő nekem, és nem vagyok biztos benne.

én azért megvárnám, amikor már nem tanít, szerintem meg lehet oldani.

2013. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam ilyen helyzetben, viszont egy lány csoporttársam igen. Beleszeretett a gyakorlatvezető srácba, ráadásul ez egy mérnöki szakon volt, már szakirányválasztás után, és ezt a tantárgyat akkor csak ez az egy ember oktatta, ő volt vele megbízva. 10-en voltunk a kurzuson, szóval mindenki tudott mindenről. Az lett a vége, hogy a tanár egy hónap múlva otthagyta az egyetemet emiatt, keresett egy új munkahelyet és utána összejöttek. Az egy másik kérdés, hogy a lány meg dobta 3 hónap múlva :-).
2013. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Viszont valaki meg tudja nekem mondani, hogy akkor mi történik, amikor például a csaj meg a tanára egymásba szeretnek és összejönnek? Tehát valaki tudja, hogy olyankor mi van? Gondolom nem az, mint egy gimnáziumban, vagy igen? Tehát olyankor nem rúgják/rúghatják ki a tanárt? Vagy valahogy nem szokták megbüntetni? Vagy nem csinál semmit a dékán?

Szóval nem tudjátok, hogy olyankor mi történik?


Tényleg csak kíváncsiságból, csak felötlött bennem, de nagyon érdekelne.

2013. jan. 5. 17:39
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mindenhol van, a fiatal tanártól kezdve az idősebb professzorig. Nálunk a legtöbb elég nyílt kapcsolat volt és amíg egyetemre jártam, emiatt senkit nem rúgtak ki.
2013. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!