Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat-e kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat-e kapcsolat egy 37 éves egyetemi tanár és 21 éves hallgatója között?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tanít csak, de már az első órán felfigyeltem a humorára és határtalan életkedvére. Nagyon közvetlen férfi, sokáig úgy gondoltam, mindenkivel így viselkedik, ezért nem tulajdonítottam nagyobb figyelmet a pillantásainak illetve huncut mosolyának. Aztán hétről-hétre történt valami. Először csak "elkapott" az udvaron hogy "további szép napot".. akkor leálltunk beszélgetni. 1 héttel később reggel az utcán futottunk össze és együtt mentünk be az egyetemre. Pont az ő ZHját mentem írni, mondtam neki h egész nap ezt tanultam de nem könnyű.. akkor viccesen "átkarolt 1 másodpercre és annyit mondott.."te szegény"..:) Több e-mailt is váltottunk már egyetemi témában, amelyek végén mindig ott állt egy "mai is nagyon csinos volt" vagy valami hasonló utóirat.. Szeretném nála írni a szakdolgozatomat, aminek nagyon örült..legalábbis úgy láttam. Akkor is elejtett egy megjegyzést, hogy: "Fontos hogy a konzulens személyében és témájában is tudja fogadni a hallgatót. Más kérdés, hogy melyiket szeretné jobban." Mindezt 6 fiú hallgatója füle hallatára..azok meg csak felkapták a fejüket..:) Ezek tükrében kérdezem tőletek, hogy van-e esély, hogy kialakuljon komolyabb kapcsolat? Illetve, hogy megütheti-e a bokáját egy 3 diplomás férfi, ha összejön egy hallgatójával?
2009. márc. 31. 12:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pontosítás: Akar-e vajon valamit, vagy csak húzza a fejem?
2009. márc. 31. 12:33
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A jelekből egyértelmű, hogy jó vagy nála, mint nő. de ami a komoly szándékot illeti, sajnos nem biztos, hogy úgy is akar tőled valamit... szerintem ne fűzz hozzá túl nagy reményeket.
2009. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan akar tőled valamit, de hogy pontosan mit... Azt tanácsolnám neked, hogy az "összejövéssel" mindenképpen várj a vizsgák lejártáig. Én elkövettem azt a hibát, hogy nem vártam, és csak egy alkalomra kellettem. Buta voltam. Ne tudd meg, hogy szóbelin mennyit szívatott. Más kérdés, hogy nem tudott elkapni, mert felkészültem, de nagyon próbálkozott.


A másik pedig, hogy ne hagyd magad olyan könnyen táncba vinni. Ez a kedves csipkelődés maradhat még egy darabig, aztán ha komolyabbat akar, lépjen ő.

2009. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elvált egy ideje, talán 1-2 éve. Ha jól tudom gyereke is, ami engem abszolút nem zavar. Olyannak látom őt az eddigi ismeretség alapján, aki megfontolt és hűséges típus. Nem hiszem h a szórakozás a nőkkel beleférne az életébe, mert amúgy egy perce sincs semmire annyi helyen tanít. De persze ő is csak férfi...


Köszönöm a válaszodat :)

2009. márc. 31. 12:50
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
A friss hús nem árthat meg neki...
2009. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amíg ott tanulsz, titkolni kell. De láttam már ilyet, elvette utána, most 2 gyerekük van.
2009. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A titkolás az nem gond, bár szerintem mivel felnőttek vagyunk kirúgni nem rúghatják ki. Viszont attól tényleg félek, hogy esetleg szivatni fog. Bár annyira másnak tűnik. Látom a szemében, hogy normális. Mellesleg ha szivatna arra nem gondol, hogy én is tehetnék lépéseket?? :D
2009. márc. 31. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvanvalo, hogy tetszesz neki, de sajnos soha nem tudhatod mi forog egy ember fejeben, akarmennyire is oszintenek tunik a tekintete vagy akarmennyire is normalisnak talalod...ezt tapasztalatbol irom.

Az en esetben nem tanarrol van szo, csak egy aljas hazugrol, akivel szerencsere volt eszem nem tul messze lepni. Kesobb mikor kiderultek rola dolgok...annak ellenere, hogy mar azelott tudhattam milyen szemet, egnek allt a hajam.

Persze a tied mas eset, egy egyetemi tanarrol van szo, aki egy komolyabb szemely kene legyen, de olvashattad a masodik hozzaszolo sztorijat...nagyon durva! Vigyazz ne kerulj hasonlo esetbe.

Szerintem egyelore, hagyd ugy a dolgokat, ahogy vannak. Idovel ha ugy veszed eszre komoly szandekai vannak, akkor esetleg valalhatnad, de feltetelezem csak titokban...

A szexel viszont nagyon vigyazz, legy nagyon figyelmes,ne hamarkodd el, ha kerul sor ra, fontold meg jol a dolgokat, nehogy csak kihasznali akarjon...Sok sikert!

2009. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elozo valaszado vagyok, elnezest az offert, de a masodik valaszadotol muszaj kerdeznem valamit...:

Miert nem probaltal bosszut allni azon az aljas féregen?

Igy banjon egy egyetemi tanar egy hallgatojaval vizsgan, azok utan amik tortentek...

Eler a hanyinger mikor latom, hogy van olyan aki oromet lel abban, hogy mast egy ilyen aljas modon atverjen...

2009. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem kezdenék vele. Sem neked, sem neki nem lenne jó, mindkettőtöknek problémái lehetnek belőle.

Amúgy ha már 3 diplomája van, nem hiszem, hogy ténylegesen akarna tőled valamit, mert ismeri a következményeket, és nem kockáztatná a jó hírnevét.

A exsógorom is egy fiatal, jóképű egyetemi tanár, ő is szokta mondani, hogy annyi jó csaj van az egyetemen, meg hogy rá vannak szállva, de eszébe nem jutna konkrétan kikezdeni egyel sem.

2009. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!