Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat-e kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat-e kapcsolat egy 37 éves egyetemi tanár és 21 éves hallgatója között?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tanít csak, de már az első órán felfigyeltem a humorára és határtalan életkedvére. Nagyon közvetlen férfi, sokáig úgy gondoltam, mindenkivel így viselkedik, ezért nem tulajdonítottam nagyobb figyelmet a pillantásainak illetve huncut mosolyának. Aztán hétről-hétre történt valami. Először csak "elkapott" az udvaron hogy "további szép napot".. akkor leálltunk beszélgetni. 1 héttel később reggel az utcán futottunk össze és együtt mentünk be az egyetemre. Pont az ő ZHját mentem írni, mondtam neki h egész nap ezt tanultam de nem könnyű.. akkor viccesen "átkarolt 1 másodpercre és annyit mondott.."te szegény"..:) Több e-mailt is váltottunk már egyetemi témában, amelyek végén mindig ott állt egy "mai is nagyon csinos volt" vagy valami hasonló utóirat.. Szeretném nála írni a szakdolgozatomat, aminek nagyon örült..legalábbis úgy láttam. Akkor is elejtett egy megjegyzést, hogy: "Fontos hogy a konzulens személyében és témájában is tudja fogadni a hallgatót. Más kérdés, hogy melyiket szeretné jobban." Mindezt 6 fiú hallgatója füle hallatára..azok meg csak felkapták a fejüket..:) Ezek tükrében kérdezem tőletek, hogy van-e esély, hogy kialakuljon komolyabb kapcsolat? Illetve, hogy megütheti-e a bokáját egy 3 diplomás férfi, ha összejön egy hallgatójával?
2009. márc. 31. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14.44-nek: gondolkodtam rajta, aztán úgy döntöttem, hogy úrinő leszek, és nem süllyedek le erre a szintre. Hülye voltam, hogy hagytam magam kihasználni, de ugye az ember szereti azt hinni, hogy szeretik... Ráadásul nem egy tapló valaki, nagy a tudása is. Csak ugye emberileg nem volt egyenes, no. De megkapta a magáét: ugyanígy bánt el vele egy másik lány néhány évvel később.
2009. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudom h régi kérdés ez már, de ilyen helyzetben vagyok most én is. De szerintem csak szexelni akar vele ez a tanár. Mi lett veletek azóta?
2013. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!