Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a fiúnak akibe fülig szerelmes vagyok van barátnője? (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van egy fiú.Nagyon jó a kapcsolatunk 7 éve ismerjük egymást nagyon jó barátok vagyunk.Neki.van egy barátnője kb. egy éve vannak együtt és ez engem nagyon zavar.Suliba melettem ül. Sokat beszélgetünk, szórakozunk nem csak a suliba facebookon és skypon is sokat beszélünk.Mindig nekem mondja el hogy mi van a barátnőjével és hogy mennyire szereti.Ez engem nagyon zavaaaar de ennek ellenére mindig meghallgatom mint egy jó barát.Sokan mondták már hogy várjak mert barátságból még lehet szerelem.De nem tudok várni.Mit tegyek ? Várjam meg amég ő lép valamit ? Nem akarom elmondani neki hogy szeretem mert attól félek kiröhögne.Kérlek segítsetek. Ui.: Csak azok írjanak akik normális választ adnak a problémámra.

2013. jan. 31. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne kavarj, ha ő kapcsolatban van. Sajnos várnod kell, hogy hátha szakítanak. :/
2013. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt mondja neked hogy mennyire szereti a barátnőjét akkor tuti nem akar tőled barátságnál többet. Ha boldog akkor ne rondíts bele a kapcsolatukba.
2013. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Szerintetek lépjek tovább ? Vagy várjak rá ? Úgy érzem érdemes várni.
2013. jan. 31. 11:31
 4/11 anonim válasza:
78%
az én véleményem szerint nem érdemes várni, mert a leirottak alapján ő csak egy nagyon jó barátot lát benned akivel megoszthat mindent, és ha szereted hagyod h boldog legyen mig tart a kapcsolata, mert azt nem tudni meddig fog tartani! de te miattad ne szakitsanak mert akkor ugyis megharagudna rád!
2013. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak haverként tekint rád! Ne b azd el a jó viszonyt.
2013. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokszor szokott bókolni, hogy milyen jól nézelki meg milyen szexi ez a fölső.Nem akarom elrontani a barátságunkat. Szerintetek később ha már szakított a barátnőjével lehet belőle valami ? A barátnőjéről meg tudom hogy igazábol nem is szereti.Csak kihasználja.Elég zűrös ez az egész.Nem akarom elmondani hogy mit tudok a barátnőjéről mert a csaj tagadná ő meg mérges lenne rám. Fogalmam sincs mit tegyek :(
2013. jan. 31. 12:46
 7/11 anonim válasza:
78%
ne avatkozz bele mert te leszel a hibás mert ugyis a bnőjének fog hinni, és ha esetleg szakitanak sztem elég kicsi az esélye h összejösztök mert ha ugymond szeretne már összejöttetek volna!! ez csak az én véleményem lehet valaki másh gondolja
2013. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Emberek ***** válasza:
nem kellene közbeszólni. szerintem várj rá! én azt tudom mondani. persze lehetne azt is, hogy ne várj rá, mert lehet egy hosszú kapcsolata lesz. ezt döntsd el Te!
2013. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Figyelj... hasonló az esetem. Én úgy gondolkodom, hogy szeretem! És ha szeret valakit... és az neki, jó én elfogadom! Valamilyen szinten boldog vagyok, hogy boldog. Mondjatok csak nyugodtan nyálasnak! És, mi az, hogy ha többet akarna, már lépett volna? Frászt! A pasik között is van félénkebb. Ja és az érzései változhatnak! Tarts ki, mert, ha szereted... megéri! hidd, el.
2013. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Főleg az utolsó válaszolónak.Nem vagy nyálas vagy ha igen akkor én is az vagyok. :)) Örülök hogy más is úgy gondolja hogy érdemes várni.És ha lesz másik fiú a láthatáron akkor persze nagyon elfogok gondolkodni hogy érdemes-e várni, de egyenlőre nincs másik fiú.De nem isbaj mert szerintem akkor is várnék inkább rá.És igen engem is az tesz boldoggá hogy ő boldog.Persze jö lenne ha velem lenne boldog :)).
2013. febr. 3. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!