Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy nem neten élem az életem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
kivel?
2013. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne gyakorin kérdezd meg életed minden nagy kérdését.
2013. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá személyesen, a facebook chat helyett.
2013. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi én írta ki a telefon.


Most fogunk járni egy lánnyal. Ő meglepetésnek szánja h bejelentse nekem. Mar volt is tőle egy felkeres kapcsolatról, de levette mert meglepetésnek szánja. Én viszont láttam mielőtt levette.

Én nem akarok semmiképp sem semmit sem kiírni majd, ezt hogy értessem meg vele? Ki fog akarni mert mindenen kiakad

2013. jan. 30. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:

most fogunk járni.... ez tényleg megbeszélés kérdése? hogy mostantól járunk? ez normális esetben nem alakul, adódik, lesz? szerelem? majd megjön később, ha már szexeltetek?


bocs, de tényleg érdekel, nem értem az emberek felfogását


nem a neten éled, de úgy éled, ahogy elvárják mások, a kortársaid.... ez se sokkal jobb

2013. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tok mind1 a lényeg h nem akarom kiírni sem azt h egyedülálló sem azt h kapcsolatban se semmit.

Ezt hogy értessem meg vele ugy h ne húzza fel az orrát?

2013. jan. 30. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy miért nem akarod kiírni.
2013. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kb. 15 évesek lehettek, ahogy látom....

tökmindegy, hogy kiírod vagy sem, úgyis nemsoká lehet az egyedülállót bejelölni

2013. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!