Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta állandóan kiújul a hüvelygombám.Többször voltam vele orvosnál,de valamiért nem akar elmúlni.

Eddig a barátom ,ha szóltam mindig bekente ő is magát.

a mostani alkalomnál nem akarta már bekenni,mert minek kenje be, ő neki nincs semmi baja, de már állandóan piszkál,hogy nincs sex,dehát nemérti meg,hogy amíg nem

múlik el teljesen addig nem lesz semmi,ha ennyiben nem

tud mellém állni,hogy neki nem fontos az,hogy a másik egészséges legyen,akkor inkább hagyjon békén.

A mostani alkalomnál nem szóltam neki,hogy kenje ő is magát,de tudta,hogy baj van odalent,erre mikor mondtam neki,hogy te nem is kented magad, erre az volt a válasz,hogy én nem szóltam neki,hogy neki is kennie kell magát,meg nem tettem ki a kenőcsöt.Érdekes máskor miért tudta rögtön egy szó nélkül,most mért nem olyan fontos.MEg ilyeneket beszél,hogy dehát a reklámban is az van,hogy ez minden második nőnél előfordul,dehát könyörgöm,hogy lehet ilyen hülye,ez akkor sem normális.Neki,jó hogy állandóan ilyen bajom van?

tiszta hülye,de tényleg,34 évesen,már egy csomószor elmagyaráztam neki ezt,de soha nem érdekli,úgy érzem.



2013. jan. 18. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Gumiról hallottál már? Többek közt erre is jó.
2013. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a gumiról van szó,hanem arról,hogy folyton beteg vagyok odalent,ami többek között elég fájdalommal jár, hát neked se volt még hüvelygombád!
2013. jan. 18. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a barátod egy kretén és csak a farkával van elfoglalva, ezért hiába magyarázod neki napestig a dolgot, nem fogja megérteni. Az első válaszoló nagy butaságot írt, mivel itt a fő gond az, hogy a kérdezőnek fáj az együttlét. Tudom, a barátnőm is volt ilyen helyzetben, akkor 1 hétig nem jártam benne, ő szorgosan kente, meg valami kúpot is kapott és megoldódott a probléma. Csak hagyni kell, hogy helyrejöjjön.
2013. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A krémezés kevés.

A párod is, és Te is szedjetek antibiotikumot, mellette probiotikumot.

Ha tünetmentes leszel, kérj Candida tenyésztést, nagy valószínűséggel + lesz.

Igyál ezüst kolloidot, és grapefuite-mag kivonatot, nekem nagyon bejött, pedig ugyanezzel a problémával küzdöttem hónapkig.

36/N

2013. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!