Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék a barátommal menni bulizni. Hogy értessem meg vele úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy buli amire elmegyünk a lányokkal. 3 barátnőmmel megyek, ebből 2 hozza a pasiját. Én viszont nem szeretném. Az ok annyi, hogy a barátnőimmel együtt sokkal szívesebben táncolok meg hülyéskedek, vicces mozdulatokat teszünk, mint a pasimmal, mert amikor fiúval táncolok,azt elég hamar megunom:S Ráadásul a barátom nem valami jó táncos, picit bénán néz ki szegénykém...:S(még régebben láttam buliban amikor egy lánnyal táncolt).

Hogy mondjam meg neki hogy elmennék bulizni de nem vele? És úgy hogy ne sértődjön meg vagy haragudjon meg rám?

16/L


2012. nov. 13. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
egyszerübb lenne ha szkaitanál vele mert az a kapcsolat ami nem öszinte ahol az egyik fél szégyelli a másikat az egy darab sz.rt sem ér
2012. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Teljes mértékben igaza van az előttem szólónak...
2012. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szégyelled a barátodat?? Szerencsétlen...
2012. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Mond neki azt hogy: "Bocsi, de a másik két barátnőmnek jutott ész, nekem már nem...ezért nem viszlek magammal bulizni. Jobban szeretem rázni magam más srácok előtt mint veled "égni". "


Erre remélhetőleg szakít veled.


Látod, meg is oldottuk ezt a problémát. Azt te sem gondolhatod hogy veled marad azok után ahogy hozzá állsz a dolgokhoz?!


Botrányos...

2012. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem kapcsolat kell, hanem az élettől egy jó nagy pofon, hogy megtanuld értékelni a dolgokat.
2012. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

"bénán néz ki szegénykém" - Undorító egy kis ribi lehetsz, ha a saját barátodra ilyet mondasz.

Ha nem tetszik mi a frásznak vagy vele? Hagyd ott és sehova nem kell vele menned, ő mindenképp jobban jár.

2012. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szövegértelmezésből mind a 6-an 1-es,leülhettek.! felfogtátok amit írtam egyáltalán??? bemásolom a kulcsmondatot,hátha így megértitek :) -> Az ok annyi, hogy a barátnőimmel együtt sokkal szívesebben táncolok meg hülyéskedek, mert amikor fiúval táncolok,azt elég hamar megunom:S


egyáltalán nem szégyellem a barátomat,sőt! és nagyon is tetszik!és eszem ágában sincs vele szakítani.

2012. nov. 13. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:

a "picit bénán néz ki szegénykém"-et arra értette, hogy amikor táncol...szerintem, vagy legalábbis remélem :) bár így se hangzik túl jól.

Hát ez egy nehéz eset..nem tudom, hogy lehet ebből kijönni úgy, hogy ne sértődjön meg. Úgy még talán jobb lenne a helyzet, ha egyik barátnőd se vinné a pasiját..és azt mondanád, hogy ez most ilyen "csajbuli" a barátnőiddel.

2012. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha nem tudsz vele rendesen kommunikálni, és ha már szégyelled ahogy táncol, meg béna, akkor igazán megbeszélhetnéd vele. Mondd el neki, amit írtál, hogy jobban szeretsz a barátnőiddel táncolni, és ő is addig menjen el a haverjaival valahova, nem katasztrófa, ha néha külön buliztok.

Miért kell mindent túlbonyolítani?

2012. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy itt bárkinek is gondja lenne a szövegértéssel, jól mondják, amit mondanak. Csak azt nem értem, hogyha a másik 2 barátnőd el tudja vinni a pasiját, akkor te miért nem? Az egy dolog, hogy lányokkal jobban szeretsz táncolni, de ha a barátnőiddel táncolsz, akkor az ő pasijaik szerinted mit csinálnak? Ők is csak ülnek ott, beszélgetnek, vagy elmennek mással táncolni, a te barátod miért ne tehetné ugyan ezt? Látszik, hogy csak kifogásokat keresel, hogy miért nem akarsz vele lenni. Rengeteg okot leírtál, de egyik sem zárja ki azt, hogy a barátod is ott legyen. Kizáró okok pl: ott lesz egy csaj, akivel nem akarod hogy találkozzon. Vagy lesz ott egy pasi, akire féltékeny a barátod, stb...Na ezek már kizáró okok. De amiket te írtál, az csak kapálózás, próbálod elkerülni, hogy a barátoddal kelljen buliznod. Az lenne a legtisztább, ha megmondanád neki, hogy a barátnőiddel jobban érzed magad mint az ő társaságában, és szeretnél végre jól szórakozni ezért mész nélküle. Az ilyen hülyeségekkel meg amit leírtál inkább ne próbálkozz.
2012. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!