Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a barátommal?

Figyelt kérdés
A btom nagyon féltékeny lett mostanában és eléggé gázos húzásai vannak néha. Azt mondja, azért csinálja ezeket, mert fél, hogy elveszít engem, meg hogy félt engem. Pedig én őt szeretem és hiába magyarázom ezt el neki, ő továbbra is féltékeny. Hogyan értessem meg vele, hogy számomra csak Ő létezik és más nem érdekel?
2010. okt. 3. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értesd meg vele,hogy ezzel el fog veszíteni,nem pedig megtartani.Amúgy aki féltékeny,az önmagában bizonytalan.
2010. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például?
2010. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja,pl?
2010. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát pl. figyeltetett egy haverjával + állandóan ellenőrizget + ilyenek, ha szóba állok egy fiúval, amár egyből megakarja verni.
2010. okt. 4. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

pfff... szerintem sehogy. Az agyával van valami gond, te mondhatsz neki akármit, ez a rögeszméje.

Én olyan gyorsan menekülnék tőle ahogy tudok...

2010. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úristen. Legfeljebb ultimátumot adj, hogy még egy ilyen, és többé nem lát. A biztonság kedvéért fegyverkezz fel, ha utánad menne zaklatni.
2010. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!