Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerted meg a szerelmedet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerted meg a szerelmedet?

Figyelt kérdés
Hol? :)

2013. jan. 26. 13:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Msnen, mert nem ismertük egymást csak látásból, de már 2,5 éve együtt vagyunk.
2013. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

város főterén (jótékonysági akció keretében öleléseket osztogattunk, így gyűjtöttünk pénzt a helyi kórháznak, aztán ott találkoztunk)

15/L

2013. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még mi sem ismerjuk egymást! :P

18/l

2013. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Iskolát váltottam és ott. Ő 8.-os volt, én 7.-es.

Amikor láttam őt a folyosón, vagy az udvaron, a buszmegállóban, mindig elkapott a deja vu. Olyan érzésem támadt, mintha már ismerném, de még a nevét sem tudtam. Aztán egyszer Facebookon beszélgetni kezdtünk, és furcsa volt, mert mások általában bunkók, de ő nem volt az, sőt nagyon kedves volt, aztán egyre több időt töltöttünk együtt, eleinte furcsa volt, de aztán egyszer megcsókolt majd nem sokra rá, megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője, természetesen igent mondtam. Azóta is együtt vagyunk, nagyon szeretem.

2013. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!