Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy 36 éves szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy 36 éves szerelmes férfi?

Figyelt kérdés
Korából kifolyólag már kicsit óvatosabb? Vagy pont ezért bátrabb? Mik a jellemzői.

2013. jan. 25. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet általánosítani, negyven évesben is van félénk, meg 15 évesben is..
2013. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sjejhebsndhbdojrdj
2013. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ez inkább a másik nemnél elért sikerei alapján meghatározó, egy negyven éves férfi is lehet félénk, ha eddig 25 évig a feleségével élt, aki az első gimis szerelme volt. Viszont az a negyvenes biztos bátrabb, aki tapasztaltabb, sok rövidebb-hosszabb kapcsolattal. Kérdés, hogy ő miért nem állapodott meg eddig?
2013. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem korfüggő,találkoztam már éretlen harmincassal,és volt dolgom érett 20 évessel is.....
2013. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy halottam pont olyan, mint egy 35 éves, de 37 évesek már teljesen másmilyenek. A legjobb amőbázók a 28 éves szerelmes férfiak, és a legjobban a 43 éves szerelmes férfiak szeretik a pacalt. De mondta valaki, hogy ismer olyat aki hallotta valakitől, hogy egy 41 éves jobban szerette a pacalt, mint egy 43 éves, de ez szerintem csak szóbeszéd.
2013. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es, kicsit elvont vagy ma... :)
2013. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában 36 évesek és szerelmesek.
2013. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerelmesek?!
2013. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak találgatok, de a kérdező egy nő és nem tud kiigazodni a kiszemeltjén? Nagy az esély arra, hogy inkább óvatosabb, de ez nem jelenti azt, hogy bátortalan. Ugraszd ki a nyulat a bokorból, tegyél neki utalásokat arra, hogy tetszik neked.


"Kérdés, hogy ő miért nem állapodott meg eddig?" - ez egy nagymamás ósdi buta látásmód, már elnézést, a 21. században egy ilyen kérdést feltenni olyan, mint vénlánynak titulálni egy egyedülálló 20 éves lányt. Lehet erre 100000 ok. Lehet elvált, vagy lezárt kapcsolat után, most jött vissza 7 éves keleti körútjáról, későn érő, ...

2013. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!