Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szerelmes férfi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmes férfi tényleg tűzön-vízen át?

Figyelt kérdés

Hóban-fagyban gyalogol órákig ha kell, hogy lássa a nőt? Lovagias, előzékeny, kiviszi a szemetet, kinyitja az ajtót, odaadja a kabátját, nem hagyja a nőt fizetni, teát főz a beteg nőnek, kedves és bókol...?

Azt tudom, hogy erre pár pasi rávágja, hogy ez a balek jellemzője. De van még egyáltalán ilyen férfi? Vagy kihaltak?


2012. dec. 14. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Biztos van.
2012. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
álmodik a nyomor...
2012. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem minden férfi ilyen, csak élete során nem mindegyik találkozik olyan nővel, aki ezt kihozza belőle :) (És én a gyengébbik nemhez tartozom...)
2012. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát... a férjem pl. ilyen, bár azt nem tudom, hogy a "lovagias és előzékeny" mit jelent nálad. Azt viszont nem várom el, hogy megfagyjon a kedvemért, és a kabátját sem fogadom el, ha én voltam a hülye és nem öltöztem fel normálisan.

Szép dolog a lovagiasság, de szerintem felesleges eljátszani, hogy totál nyomorékok vagyunk mi nők.

2012. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Ideig-óráig biztos van ilyen, de tűzön-vízen és hóban-fagyban a szerelem hamar elkopik.
2012. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Úy, ahogy írod. A romantikus regényekben...
2012. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

Igen van, a nők általában abból vonnak le következtetést amit csak maguk körül látnak, de kérem szépen a világ elég nagy!

Az ilyen férfiakat is, mint amit leírtál hívják lúzernek, függetlenül attól, hogy nem látnak bele a családi életükbe és ugye a nőknek egy lúzer nem kell....

2012. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#4: De a felajánlott kabát egy gesztus, még ha nem is fogadod el. :)
2012. dec. 14. 19:41
 9/21 A kérdező kommentje:
Na, látom valaki elkezdett pontozgatni. Jelzem én senkit nem pontoztam sehová.
2012. dec. 14. 19:42
 10/21 anonim ***** válasza:
Van. És tényleg:)
2012. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!