Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szerelmes férfi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmes férfi tényleg tűzön-vízen át?

Figyelt kérdés

Hóban-fagyban gyalogol órákig ha kell, hogy lássa a nőt? Lovagias, előzékeny, kiviszi a szemetet, kinyitja az ajtót, odaadja a kabátját, nem hagyja a nőt fizetni, teát főz a beteg nőnek, kedves és bókol...?

Azt tudom, hogy erre pár pasi rávágja, hogy ez a balek jellemzője. De van még egyáltalán ilyen férfi? Vagy kihaltak?


2012. dec. 14. 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Az hagyján hogy órákíg gyalogol, de órákig tud várni is:D
2012. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Én nőként is baleknak tartom azt, amit te leírtál. A hóban fagyban gyaloglást gondolom képletesen értetted. Nem várnék el ilyet, főleg, hogy nem élnék távkapcsolatban, nem az én világom. A másik, hogy van tömegközlekedés, de mégjobb az autó. Az én párom is lovagias, udvarias, kedves, de azért nem megy át papucsba. Kiviszi a szemetet, de ugyanúgy én is, ha nálam telik meg a kukazsák. Kinyitja az ajtót ha olyan helyen vagyunk, de ha együtt érünk haza és nálam van a kulcs, nem kéri el, hogy ő engedhessen be. Biztos odaadná a kabátját, ha szükségem lenne rá, de tudok az időjárásnak megfelelően öltözködni. Az, hogy nem hagy fizetni az étteremben, szerintem alapvető dolog, ehhez nem kell nagy lovagnak és szerelmesnek lenni, csak kultúráltnak. Ha megkérném, biztos főzne teát, de elég önellátó vagyok még betegen is, bár még nem igazán vert le a lábamról soha betegség, szerencsére. Ha nem lenne kedves, nem lenne a párom. Bókol is, de nem mondja el minden nap, hogy szép vagyok, okos, ügyes, szeret, imád, én vagyok a legjobb, stb. Meg is őrülnék, nekem az ilyen nem jön be, egyrészt egy idő után ráunnék és már észre se venném, ha szépet mond, másrészt nem érezném őszintének, azt gondolnám, valahol olvasta, hogy egy nőnek 0-24 bókokra van szüksége. Szóval igen, vannak még szerelmes és udvarias férfiak, az én párom is ilyen, de szerencsére nem papucs, olyanra nincs szükségem.
2012. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Amiket leírtál, szerintem alap dolgok egy jól működő kapcsolatban, MINDKÉT fél részéről.

1. Ha valaki szerelmes, akkor nem esik nehezére hosszú órákat utazni a kedvese miatt (nyilván nem szó szerint gyalogolva).

2. Az ajtó kinyitás és kabát lesegítés sok nőt zavar, személy szerint én mindig meghatódok a párom ilyesfajta figyelmességeitől. Kell a régi vágású romantika, legalábbis nekem.

3. A szemét kivitel az aranyos dolog, de én ugyanúgy kisurranok néha vele a hidegbe, mint ő, kölcsönösen akarjuk kímélni a másikat, és ez így szép :)

4. A fizetős rész maximum az első randin állja meg a helyét, szerintem, egy kapcsolatban a terheteket, így az anyagiakat is közösen kell megoldani.

5. Teafőzés/kedvesség/bókolás - ezt mindkét félnek nyújtania kell szintén, elvégre nemcsak a nőnek jár a törődés :)

Szóval összegezve ezek jórészt alap dolgok, és szerintem sok olyan nő és férfi van, aki ezt természetesnek veszi (adni és kapni szempontból is). Aki szerint meg ez balekság, hát...Nem lennék a párja, az is biztos.

2012. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:54


nem papucs mi....persze hogy nem tartod annak, téged kefél, hogy tartanád, az mindig más ;)

2012. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
13 -asnak szerintem igaza van. Egy korrekt nő korrekt véleménye. Ő sem tűri az udvaribolondokat. Jól teszi. Szerintem ő is úgy gondolja,hogy a szerelmet nem pofázással, szavakkal kell kifejezni,hanem tettekkel! Egy egy gyengéd érintés, összebújás, érzéki csók, vad szex sokkal kifejezőbb ezer szónál, nemigaz?!
2012. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15


????:XDD

2012. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Példák voltak, és pl. azt, hogy hóban-fagyban, nem úgy értettem, hogy felhíja a nő, hogy drágám, most hogy már nem jár semmilyen busz, és ömlik a hó, ugyan gyalogolj már el ide a 3 órára lévő lakásomig... A többit sem kell egyenként megcáfolni vagy igazolni, mert írhatnék még sok mást is, ezek csak példák.

Van akinek alap, van aki szerint az ilyen ember papucs és balek. De legalább van aki már találkozott a fehér hollóval... :)

2012. dec. 14. 20:52
 18/21 anonim ***** válasza:
El ne hidd, hogy van ilyen.
2012. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ha megérdemli a delikvens akkor igen :D
2012. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19


ugyi hogy van ilyen Férfi:DDD

2012. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!