Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Könnyű lenne lecsapnom a kezéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű lenne lecsapnom a kezéről?

Figyelt kérdés

An egy csaj. Velem egyidős, 2009 óta jár egy nagydarab, kopasz, csúnya festő csavoval.

A lány főiskolas mint én. Külsőre hasonlítunk egymásra, a csaj egy visszahúzódó csendes csaj, aki a suliban senkivel sem beszélget, annyira félénk.

Nekem tetszik, régebben küldött is jeleket, illetve mindig mosolyogva köszön. Könnyen lecsaphatnam a festő kezéről?



2013. jan. 13. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hiába töröltetted az összes választ, attól még igazak. :)

A lány már 3-4 éve van együtt azzal a sráccal, ha nem lenne boldog vele, akkor nem lennének együtt. Te lehet, hogy úgy gondolod csúnya, de ő nyilván látja benne a szépet.

Az pedig, hogy nincsenek barátai, senki sem nyit felé, és ő sem igazán teszi ezt, az nem függ össze a párkapcsolatával. Lehet, hogy a barátja társaságával szokott lenni és velük nagyon jól kijön.

2013. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szpirit ***** válasza:
Hát szerintem még ha sikerülne is utána ha kiderülne nagyon rácsesznél.
2013. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

na szerintem manapság egy új tv-re több garancia van, mint arra, hogy aki kapcsolatban van az ott totál boldog is :D

menj oda hozzá beszélgetni, barátkozz vele.. akkor te is el fogod tudni dönteni, hogy tényleg annyira bejön- e :D

amúgy óvatosan a nagy darab kopasz festőkkel :D

2013. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Felejtős...

Ffi/38

2013. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha boldogok együtt, hagyni őket békén!
2013. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na miújság Casanova? Lábaid előtt hever már a csaj?

13-as van az a kapcsolat ami több mint a tv garancia és nem is ritka:) Az hogy cuki babákat nézegeted akkor tényleg jobban jársz egy tv-vel vagy egy autóval.

2013. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!